Horská chata U Vleku Loučná nad Desnou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Horská chata U Vleku

Loučná nad Desnou, Loučná nad Desnou
penziony a ubytování Loučná nad Desnou
Foto Horská chata U Vleku

Chata je umístěna v klidném prostředí, daleko od hlavní cesty. Je po kompletní rekonstrukci. Nabízí 2 apartmány s vybaveným kuchyňským koutem (1×6 -8 lůžek, 1×2 -4 lůžka) a vlastním sociálním zařízením. Součástí objektu je terasa, ohniště, lyžárna, sauna a v létě bazén. Apartmány jsou samostatně pronajímatelné a uzamykatelné (osmilůžkové apartmány je možno propojit přes verandu. Parkování v létě u objektu, v zimě cca 150 m od objektu.

Chata U Vleku je situován na kraji lesa téměř na samotě. Objekt se nachází asi 30 m od sjezdovky.
Chata U Vleku je zasazena do klidného prostředí, daleko od frekventované cesty a je vhodným ubytování pro rodiny s dětmi, ale i ty, kteří si chtějí užít klidu hor. V létě nabízíme možnost posezení na terase, ohniště, zelené prostředí, bazén.

Pokoje v penzionu

2 apartmány jsou samostatně pronajímatelné a uzamykatelné - 1×2 – 4lůžkový apartmán – přízemí 1× osmilůžkový apartmán.
Apartmány jsou s vybaveným kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením, terasa, ohniště, lyžárna, sauna, v létě bazén.
Ve spodní části objektu se nachází chodba s úložným prostorem na boty a věšáky, jídelní kout je vybaven stolem a 8 židlemi, obývací pokoj nabízí sedací soupravu, konferenční stolek, LCD televizi. V celé spodní části je podlahové vytápění, k dotvoření atmosféry jsou součástí apartmánu také krbová kamna. Podkroví je pokryto plovoucími podlahami, součástí každého pokoje jsou válendy, noční stolek, police jako úložný prostor.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Horská chata U Vleku stravování

Vybavení kuchyně: 1× lednice, 1× varná deska, varná konvice, digestoř, myčka, mikrovlnná trouba, stůl, židle, poličky, jídelní kout na verandě.

Popis okolí penzionu, Loučná nad Desnou a Jeseníky

Objekt je situován na kraji lesa téměř na samotě. Objekt se nachází asi 30 m od sjezdovky. Chata je zasazena do klidného prostředí, daleko od frekventované cesty a je vhodným ubytování pro rodiny s dětmi, ale i ty, kteří si chtějí užít klidu hor

Řekne se Loučná nad Desnou, Jeseníky, ale kde Horská chata U Vleku hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Chata U Vleku Loučná nad Desnou Loučná nad Desnou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autem, parkování v létě u objektu, v zimě cca 150 m od objektu. Autobusem, vlakem.

Doplňující informace

Topení: Podlahové vytápění, krbová kamna Domácí zvířata: Ne Kouření: Ne Další poplatky: Lázeňský poplatek: za osobu (jen dospělí) 15 + 4, - Kč/ den Povlečení + ručník 80, - Kč / ks Poplatek za saunu 150, - Kč/hodina Příplatek v období jarních prázdnin +10% Vratná kauce (apartmán, 8 osob) 4.00 0, -Kč Vratná kauce (apartmán, 4 osoby) 3.00 0, - Kč


Ceník ubytování Horská chata U Vleku

Horská chata U Vleku zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Loučná nad Desnou.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Horská chata U Vleku

Horská chata U Vleku recenze na ubytování v Loučné nad Desnou

Reference na ubytování Horská chata U Vleku

Nabízí Horská chata U Vleku kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Horská chata U Vleku na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Horská chata U Vleku můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Horská chata U Vleku z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Horská chata U Vleku

Adresa a kontakt na Horská chata U Vleku
Loučná nad Desnou
78811 Loučná nad Desnou


ev.č.14864 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Horská chata U Vleku a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Horská chata U Vleku nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Horská chata U Vleku je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-loucna-nad-desnou/horska-chata-u-vleku">Horská chata U Vleku je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Horská chata U Vleku je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě