Penzion Veronika Bělá p. Pradědem Bělá pod Pradědem

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Veronika Bělá p. Pradědem

Adolfovice 242, Bělá pod Pradědem
penziony a ubytování Bělá pod Pradědem
Foto Penzion Veronika Bělá p. Pradědem
Penzion Veronika Bělá p. Pradědem si rezervujte online

Penzion Mona najdete v obci Bělá pod Pradědem, část Adolfovice. Leží 3 km od středu města Jeseník, směrem na Červenohorské sedlo a Videlský kříž (směr na Šumperk a Bruntál). Je vidět od hlavní cesty, od Jeseníku nalevo asi 200 m od mostu přes řeku Bělou. Penzion se nachází na zahradě rodinného domu, není situován přímo u cesty. Parkování je přímo u objektu, na parkoviště se vejde 8 aut. Svojí polohou uprostřed Jeseníků poskytuje Penzion Mona dobrý výchozí bod pro výlety nebo zimní radovánky. Za penzionem začíná cyklotrasa na Šumnou přes pásmo Orlíka na Rejvíz. 100 m od penzinu se mohou turisté vydat po turistické značce na Šerák. Nad penzionem je běžkařská magistrála údolím Bělé. Nejbližší skiareály jsou Skiareál Miroslav (4km), Filipovice (7 km).

Kapacita penzionu je 11 míst, nabízíme 3 pokoje a 1 apartmán v přízemí. Pokoje jsou 1× čtyřlůžkový a 2× dvoulůžkové pokoje. Na pokojích je vlastní WC, televize, rádio s CD. Pokoje využívají společnou kuchyňku, která je vybavena standardně. K dispozici je společenská místnost s krbem, satelitem (1 lůžko). Apartmán v přízemí je pro 3 osoby - má manželskou postel a jednu standardní postel. V apartmánu je plně vybavená kuchyňka s lednicí, TV, Wi-fi připojení. V koupelně je sprchový kout a WC. Hosté penzionu mohou využívat 3× posezení - venkovní krbové posezení, posezení za penzionem, posezení u ohniště. K dispozici je venkovní zapuštěný bazén, pro děti houpačka, pískoviště, venkovní stůl na stolní tenis.

Pokoje v penzionu

Dvoulůžkové pokoje jsou 1× dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a 1× dvoulůžkový manželský pokoj.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Veronika Bělá p. Pradědem stravování

Na přání poskytujeme snídaně. Obědy a večeře neposkytujeme, lze si zajistit v nedalekém penzionu.

Popis okolí penzionu, Bělá pod Pradědem a Jeseníky

Návštěvníci penzionu mohou využít nepřebernou nabídku výletů do krásné jesenické přírody. Namátkou vybíráme: - výlety na Praděd, na Ramzovou, Červenohorské sedlo, do Rychlebských hor - Lázně Jeseník - jeskyně na Pomezí, na Špičáku - krytý bazén v České Vsi V zimě je penzion ideální svoji polohou ve středu turistické oblasti pro sjezdové a běžecké lyžování. 9 km sjezdové lyžování na Červenohorské sedlo, 7 km skipark Filipovice (nová lanovka, více na 4 km do areálu na Miroslavi v Lipové Lázních, 4 km do Lázní Jeseník, 14 km Ramzovské sedlo, Petříkov, Ostružná. Přímo nad penzionem vedou běžecké tratě.

Řekne se Bělá pod Pradědem, Jeseníky, ale kde Penzion Veronika Bělá p. Pradědem hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Mona Bělá pod Pradědem-Adolfovice 242 Bělá pod Pradědem. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autem směr Šumperk a Bruntál. Autobusem zastávka Adolfovice-most (200 m od penzionu) nebo Adolfovice-Mlýnky (300m od penzionu). Adolfovice jsou součástí obce Bělá pod Pradědem.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Veronika Bělá p. Pradědem Bělá pod Pradědem Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku -, zapinkat stolní tenis, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Veronika Bělá p. Pradědem poskytuje ubytování zaměřené zejména na pobyty s dětmi, levné ubytování.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, houbaření.


Fotogalerie ubytování Penzion Veronika Bělá p. Pradědem

Penzion Veronika Bělá p. Pradědem recenze na ubytování v Bělé pod Pradědem

1 Reference, komentáře

  • reagujte na tento názor Pátek, 26 Červenec 2013 14:52 reference od P. Trávníček

    Klid,pohoda,spokojenost. Pokud se zase někdy vypravíme na dovolenou do téhle oblasti, rádi se ubytujeme opět v tomhle penzionu.

Reference na ubytování Penzion Veronika Bělá p. Pradědem

Nabízí Penzion Veronika Bělá p. Pradědem kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Veronika Bělá p. Pradědem na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Veronika Bělá p. Pradědem můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Veronika Bělá p. Pradědem z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14405 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jeseníky

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Veronika Bělá p. Pradědem a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Veronika Bělá p. Pradědem nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Veronika Bělá p. Pradědem je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bela-pod-pradedem/penzion-veronika-bela-pod-pradedem">Penzion Veronika Bělá p. Pradědem je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Veronika Bělá p. Pradědem je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě