Penzion Janoštík Rožnov pod Radhoštěm

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Janoštík

Ostravská 375, Rožnov pod Radhoštěm
penziony a ubytování Rožnov pod Radhoštěm
Foto Penzion Janoštík

Rodinný penzion Janoštík je situován na okraji města Rožnov pod Radhoštěm, směrem na Frenštát pod Radhoštěm v dosahu nejkrásnějších míst Valašska. Nabízíme Vám ubytování v Rožnově pod Radhoštěm a srdečně Vás zveme k příjemnému posezení v naší restauraci.

V našem penzionu je možnost ubytování se v jednolůžkových (2), dvojlůžkových (7), třílůžkovém (1) pokojích a jednom čtyř-pěti lůžkovém pokoji. K dispozici je dále možnost ubytování se ve dvou samostatných apartmánech.

Celková kapacita našich ubytovacích prostor je 33 osob.

Platba se provádí v den nástupu ubytování v hotovosti, při platbě kartou je účtován +3% příplatek bankovnímu ústavu za využití služeb platebního terminálu.
Host užívá pokoj po sjednanou dobu ubytování, v den odjezdu je povinnen odhlásit svůj pobyt nejpozději do 10,00 hod. a do této doby je nutno pokoj uvolnit.
Snídaně je podávána v restauraci penzionu v době od 08,00 do 10,00 hod. , není - li ústně s vedením penzionu dohodnuto jinak.

Pokoje v penzionu

V rámci ubytování nabízíme bohatou snídani a možnost stravování se v naší restauraci. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a koupelnovými doplňky dále LCD televizor a možnost připojení se k bezdrátové síti internet.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Janoštík stravování

Součástí penzionu je vlastní restaurace s kapacitou 100 míst a salonkem až pro 40 osob, vhodná pro pořádání svateb, společenských akcí, přátelských setkání a různých firemních akcí. Zde je Vám k dispozici bohaté menu domácí kuchyně, při dlouhých zimních večerech Vám bude k posezení plápolat oheň z pravého krbu a v letních měsících láká k příjemnému posezení venkovní zahrádka restaurace.

Provozní doba:

Po - Čt
Pá - So
Ne 10:00 - 22:00 hod.
10:00 - 24:00 hod.
10:00 - 22:00 hod.

Popis okolí penzionu, Rožnov pod Radhoštěm a Beskydy - Valašsko

Nádherná příroda CHKO Beskydy a okolí Penzionu Janoštík nabízí svým návštěvníkům celoročně širokou nabídku sportovních a kulturních akcí v rámci regionu.
Penzion je svou polohou v Rožnově pod Radhoštěm v blízkosti Valašského muzea v přírodě – Dřevěné městečko, Skanzen, Valašská dědina a Mlýnská dolina - kde jsou celoročně pořádány naučné a kulturní akce pro širokou veřejnost. Ke sportovnímu využití se nabízí pro milovníky zimních sportů široká škála lyžařských areálů v bezprostřední blízkosti penzionu (Pustevny, Soláň, Bumbálka, Mezivodí, Horní Bečva, Bílá, Lysá Hora a Palkovice). Pro letní sezonu se otevírá možnost houbaření, pěší turistiky v blízkém okolí, cykloturistiky po bezpečné cyklostezce Bečva, či návštěva zábavního parku. Celoročně je možnost návštěvy aqvaparku, bowling, či squash, pivní lázně a welness.

Řekne se Rožnov pod Radhoštěm, Beskydy - Valašsko, ale kde Penzion Janoštík hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Janoštík Ostravská 375 Rožnov pod Radhoštěm. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion se nachází na komunikaci Rožnov p/R - Frenštát p/R, ulice Ostravská. U penzionu je dislokována autobusová zastávka "U Janoštíků".


Ceník ubytování Penzion Janoštík

Penzion Janoštík zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Rožnov pod Radhoštěm.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Janoštík

Penzion Janoštík recenze na ubytování v Rožnově pod Radhoštěm

1 Reference, komentáře

  • reagujte na tento názor Neděle, 15 Květen 2016 07:56 reference od Markéta

    V penziónu jsme byli poprvé bylo tak hezky prostředí příjemné, paní servírka velmi milá a usměvavá a jídlo výborné děkujeme

Reference na ubytování Penzion Janoštík

Nabízí Penzion Janoštík kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Janoštík na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Janoštík můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Janoštík z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Janoštík

Adresa a kontakt na Penzion Janoštík
Ostravská 375
75661 Rožnov pod Radhoštěm


ev.č.15110 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Janoštík a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Janoštík nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Janoštík je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-roznov-pod-radhostem/penzion-janostik">Penzion Janoštík je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Janoštík je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě