Penzion Planiska Frenštát pod Radhoštěm

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Planiska

Planiska 1897, Frenštát pod Radhoštěm
penziony a ubytování Frenštát pod Radhoštěm
Foto Penzion Planiska
Penzion Planiska si rezervujte online

Penzion poskytuje vysoký standard ubytování ve studiích pro 2 až 4 osoby. Každé studio má vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout s el. sporákem, lednicí, mikrovlnkou, TVsat, internet. Penzion je nový a ceny nízké-zaváděcí od 280Kč/osoba/noc. Vedle penzionu je restaurace a prostorné vlastní parkoviště. Pustevny 4,5 km, aquapark a krytý bazén 2km, přehrada Větřkovice 8km. Turistika, cykloturistika, lyžování.

V Penzionu Planiska poskytujeme ubytování ve dvou objektech - původní budova (kolaudace 2006) a nová budova (kolaudace 2010). Celkem v obou budovách nabízíme ubytování v 9 prostorných, nově zařízených studiích (1 pokoj s vlastní koupelnou, WC a plně vybaveným kuchyňským koutem, TVsat a internetem) pro 2 až 4 osoby. Tento typ ubytování spolu s příjemným okolím je ideální pro rodiny s dětmi. K domu patří zahrada s letním posezením a u nedaleké restaurace Na Záchytce je k dispozici pískoviště s dětským hřištěm. Okolí penzionu nabízí množství vycházkových tras, na které se můžete jak v létě, tak v zimě bez obav vydat i s kočárkem. Hosté mohou zdarma parkovat na soukromém parkovišti, příjezd je bez problémů celoročně. Původní budova Penzionu Planiska má bezbariérový přístup. Penzion se nachází v klidném prostředí s výhledem na horu Radhošť cca 4 km od Pusteven, takzvaného "srdce Beskyd". Pustevny jsou vyhledávanou rekreační oblastí nabízející bohaté možnosti jak pro zimní, tak pro letní dovolenou. V zimě zde naleznete 10 kvalitních sjezdovek a velké množství upravovaných běžeckých tras. V létě můžete využít turistické a cykloturistické trasy, jenž Vás dovedou na řadu zajímavých míst, která stojí za to navštívit. Vlak, autobus, prodejny, kultura je v 2km vzdáleném Frenštátě. Letiště Mošnov je vzdáleno cca 25km.

Pokoje v penzionu

STUDIA V penzionu je devět nově zařízených, prostorných studií. V každém je vlastní WC, koupelna se sprchovým koutem, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický sporák, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice) včetně nádobí a TVsat. Veškeré lůžkoviny a ložní prádlo mohou být na požádání připraveny vhodné pro alergiky. Původní budova (kolaudace 2006) má dvě patra a nacházejí se zde 4 studia pro 4 až 6 osob. V každém studiu je manželská postel a spaní pro další dvě osoby na válendách nebo na rozkládacím dvojlůžku. Do 3 studií se bez problému vejdou až dvě přistýlky nebo dětská postýlka. Terasa, přístupná ze zádní části budovy, je společná pro všechna 4 studia (studia v přízemí - přímý vstup). 1 studio v přízemí je bezbariérové (přístup, WC, umyvadlo). Nová budova (kolaudace 2010) je jednopatrová a nachází se zde 5 studií pro 2 až 4 osoby. Ve třech studiích je manželská postel a spaní pro další jednu nebo dvě osoby na rozkládacím lůžku. Ve dvou studiích je spaní pro dvě nebo tři osoby na válendách. 4 studia mají přímý vstup na terasu, 1 studio nemá přímý vstup, ale má na terase také vyhrazený prostor. V každém studiu je možnost napojení na internet (v původní budově Wifi, v nové Wifi i kablíkem ze zásuvky). V celém penzionu (včetně balkonu) platí zákaz kouření. Kouřit můžete na venkovních terasách. Nástup první den je mezi 14:00 - 18:00, odjezd poslední den do 10 hod. Psům a kočkám vstup povolen po dohodě.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Planiska stravování

Studia mají zařízené kuchyňské kouty. Pokud si nechcete vařít je 50m od penzionu restaurace kde se slušně vaří.

Popis okolí penzionu, Frenštát pod Radhoštěm a Beskydy - Valašsko

V létě je možnost koupání na krytém bazénu a aquaparku 2km ve Frenštátě nebo v přírodě na 9km vzdálené přehradě Větřkovice (rybaření, koupání, lodičky, nuda pláž), nedaleko hradu Hukvaldy. Pustevny a okolní hory nabízejí ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku (Pustevny, Radegast, Radhošť, Javorník, Smrk, Kněhyně, Ondřejník). Zajímavým zpestřením může být i výlet na koních z jízdárny ve Frenštátě. Pokud hledáte spíše aktivní odpočinek, můžete si otestovat svou odvahu v největším horském lanovém parku v ČR Tarzánie v Trojanovicích. Hladinu adrenalinu Vám jistě zvednou i kurzy v Beskydské škole létání nebo nově zbudovaná koloběžková trať na Pustevnách. Klidnější aktivní odpočinek vám nabízí velmi kvalitní golfové hřiště na Čeladné. Den můžete zakončit příjemným posezením na zahradě penzionu nebo na letní zahradě s dětským hřištěm nedaleké reastaurace Na Záchytce. Penzion Planiska se nachází cca 4 km od Pusteven - největšího lyžařského střediska v Beskydech. Autem nebo autobusem dojedete až na záchytné parkoviště u hotelu Ráztoka v Trojanovicích. Na Pustevny se dostanete pomocí sedačkové lanovky, nástupní stanice je poblíž hotelu Ráztoka v nadmořské výšce 620 m. V areálu se nachází 10 sjezdovek. V případě nepříznivých sněhových podmínek jsou sjezdovky uměle zasněžovány. Na Pustevnách, ale i v oklolí Frenštátu a Trojanovic naleznete také množství upravených běžeckých tras a okruhů. Pro aktivní odpočinek si můžete vybrat některá ze sportovních a relaxačních zařízení ve Frenštátě pod Radhoštěm. Je zde například plavecký bazén, sauna, Squash centrum, několik Fit-center a Bowling MEGAS se čtyřmi novými dráhami. Pokud dáváte přednost klidné dovolené, okolí penzionu nabízí mnoho příležitostí ke krátkým procházkám i delším túrám.

Řekne se Frenštát pod Radhoštěm, Beskydy - Valašsko, ale kde Penzion Planiska hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Planiska Planiska čp.1318 Frenštát pod Radhoštěm. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion se nachází cca 25km od letiště Mošnov. 2km od vlakového nebo autobusováho nádraží Frenštát p. R. Cestujete-li autem pokračujete 2km z centra Frenštátu pod Radhoštěm směrem Kunčice pod Ondřejníkem, Čeladná, Frýdlant n. O. Při jízdě tímto směrem z centra města přejedete most přes řeku Lomná. Za mostem po cca 60m zahýbá hlavní silnice, po které jedete, do prava. Za zatáčkou po cca 350m rovného úseku jde hlavní doleva do esíčka ale vy opouštíte hlavní a pokračujete rovně po vedlejší tak jak ukazuje reflexní tabule s šipkou Penzion Planiska 1km. Tabule je umístěna na plotě proti Vám v místě kde sjíždíte z hlavní. Po 500m jízdy po vedlejší přejíždíte železniční přejezd. Jedete stále rovně až po cca 1,5 km uvidíte po pravé straně náš penzion. Jde o komplex 3 budov s vyasfaltovaným velkým parkovištěm s malou červenou autobusovou zastávkou těsně u cesty. 2 budovy penzionu mají bílou fasádu a černou taškovou střechu a 3. budova je hospoda která se jmenuje "Záchytka". Na fasádě obou bílých budov jsou výrazné nápisy Penzion Planiska, nápis u parkoviště je nasvícen. Parkoviště je vyhraženo pouze pro hosty penzionu. Silnice k penzionu jsou udržované i v zimě.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Planiska Frenštát pod Radhoštěm Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Planiska poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.


Fotogalerie ubytování Penzion Planiska

Penzion Planiska recenze na ubytování ve Frenštátě pod Radhoštěm

1 Reference, komentáře

  • reagujte na tento názor Pátek, 25 Říjen 2013 09:44 reference od Jana Haidová

    Ubytování v penzionu je na velkou jedničku! Krásné prostředí, uvnitř vše voňavé, nové s maximální čistotou. P. Parma je velmi milý a vstřícný. Děkujeme za krásný víkend a rádi děláme pozitivní reklamu!

Reference na ubytování Penzion Planiska

Nabízí Penzion Planiska kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Planiska na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Planiska můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Planiska z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14163 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Planiska a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Planiska nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Planiska je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-frenstat-pod-radhostem/penzion-planiska">Penzion Planiska je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Planiska je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě