Penzion Kutil Trojanovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Kutil

Trojanovice 716, Trojanovice
penziony a ubytování Trojanovice
Foto Penzion Kutil
Penzion Kutil si rezervujte online

Penzion Kutil se nachází v centru Beskyd v obci Trojanovice 4 km od Frenštátu p. R. a 2 km od dolní stanice sedačkové lanovky na Pustevny. Dva apartmány se nalézají v budově vedle domu majitele. Jedná se o klidné a příjemné, rodinné prostředí. Pro rekreanty slouží vchod přes zasklenou terasu. Celková kapacita penzionu je 10 osob. Parkování je umožněno hostům přímo u objektu.

Pokoje v penzionu

Větší apartmán zabírá celé 1. patro a je určen pro 6-8 osob. Najdete v něm koupelnu s WC a rohovou vanou, prostornou terasu s výhledem na horu Radhošť, jídelnu a dva za sebou jdoucí pokoje rozděleny zahrnovacími dveřmi. Každý pokoj má dvojpostel a rozkládací gauč tj. 3+1; celkem 6+2 přistýlky. Je zde televize se satelitním příjmem, rádio. V přízemí apartmánu je kompletně vybavená kuchyně.
Mini apartmán pro 2 osoby (dvoulůžko) se nachází v přízemí a je vybaven televizí, malou kuchyňkou (bez sporáku) s mikrovlnou troubou, ledničkou, varnou konvicí. Samozřejmostí je koupelna s WC, sprchovacím koutem s rádiem a masážními tryskami.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion Kutil stravování

Starvování ubytovaných hostů je vlastní. Součástí apartmánů jsou vybavené kuchyňky. Po domluvě je také možná služba donášky potravin. K oběma apartmánům patří velká zasklená terasa s krbem a posezením.

Pod velkým apartmánem se nachází prodejna, kde lze zakoupit kvalitní sudová vína z Velkých pavlovic, alko-nealko nápoje, tabákové výrobky a další.

Popis okolí penzionu, Trojanovice a Beskydy - Valašsko

V blízkosti penzionu se nachází mnoho turistických tras a naučných stezek - Pustevny, hora Radhošť s kaplí, rozhledna na Velkém Javorníku, atd. Za zmínku stojí hrad Hukvaldy s oborou. Ve Frenštátě pod Radhoštěm se nachází quapark s tobogánem, při nepřízni počasí je k dispozici krytý bazén. Blízké okolí je ideální pro cykloturistiku, v blízkosti hotelu je lanové centrum Tarzánie, motokáry, minigolf a další. V zimním období si mohou hosté zalyžovat na Pustevnách, které nabízejí i velké množství běžeckých tratí. Na Pustevny jezdí lanovka i v letním období.

Řekne se Trojanovice, Beskydy - Valašsko, ale kde Penzion Kutil hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Kutil Trojanovice 707 Trojanovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je snadno dostupný automobilem, stejně jako autobusovou či vlakovou dopravou.


Fotogalerie ubytování Penzion Kutil

Penzion Kutil recenze na ubytování v Trojanovicích

Reference na ubytování Penzion Kutil

Nabízí Penzion Kutil kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Kutil na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Kutil můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Kutil z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14166 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Kutil a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Kutil nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Kutil je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-trojanovice/penzion-kutil">Penzion Kutil je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Kutil je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě