Penzion Heřmanice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Heřmanice

Heřmanice 101, Heřmanice
penziony a ubytování Heřmanice
Foto Penzion Heřmanice
Penzion Heřmanice si rezervujte online

Penzion Heřmanice - ubytování, stanování, tenisový kurt a koupání pod Králickým Sněžníkem.

Penzion se nachází v podhůří masivu Kralického sněžníku na okraji Kladské kotliny, nedaleko hraničního přechodu do Polska, Dolní Lipka. Pro letní sezonu nabízíme zájemcům o camping i postavení stanů v areálu penzionu, nebo využití našeho parkoviště k zaparkování karavanů, respektive obytných přívěsů, s možností využití sociálních zařízení penzionu. Ráj na zemi v panenské přírodě.

Pokoje v penzionu

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i skupinové zájezdy, či pobyty, s celkovou kapacitou ubytování 41 míst v 8 komfortních pokojích s vlastním sociálním zařízením a ve 3 pokojích vícelůžkových v turistické třídě. Bezdrátové připojení k internetu přes WiFi v budově zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Heřmanice stravování

Pro ubytované zajišťujeme stravování celodenní, nebo dle přání a objednávky našich hostů. Zařízení je vhodné i pro skupiny k pořádání školení, kurzů, banketů atd. K dispozici je společenská místnost (salonek 30 osob) s barem. V naší restauraci s kapacitou 60 míst zajistíme stravování i pro tranzity jednotlivců, nebo skupinových zájezdů. Pro zpestření Vašeho pobytu je restaurace vybavena kulečníkem, šipkami, fotbálkem a nechybí satelitní TV a bar…. Venkovní terasa a grilování je samozřejmostí.

Popis okolí penzionu, Heřmanice a Orlické hory

V areálu penzionu se nachází antukový tenisový kurt a venkovní nádrž s možností koupání. Na přilehlých plochách lze zahrát nohejbal, fotbálek, nebo jiné míčové hry. Penzion je ideálním východiskem k provozování pěší turistiky i cykloturistiky. V blízkosti se nacházejí čtyři lyžařská střediska, Šanov 6km, Petrovičky 6km, Dolní Morava - Větrný vrch-snowpark, freestylepark a Dolní Morava Ski Sněžník - jedny z nejatraktivnějších sjezdovek v ČR, TENTO PROVOZOVATEL JE NAŠÍM SMLUVNÍM PARTNEREM A POSKYTUJE NAŠIM HOSTŮM VÝZNAMNÉ SLEVY NA JÍZDNÉM. Od penzionu je udržovaná běžecká stopa napojená na stopy v Dolní Moravě. Upravované běžecké okruhy na Suchém Vrchu jsou vzdáleny 8km.

Řekne se Heřmanice, Orlické hory, ale kde Penzion Heřmanice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Heřmanice Heřmanice 101 Heřmanice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Zastávka: 300 m Autobusové nádraží: 5000 m Centrum: 5000 m Vlakové nádraží Dolní Lipka: 5000 m, Králíky: 5000m

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Heřmanice Heřmanice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 25 osob, TV místnost, přednáškový sál, informační služba, možnost vyprání prádla, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště 5 m od penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, cateringové služby, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 8000 m od penzionu, zapinkat stolní tenis, uklidnit se při minigolfu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, namazat tága, billiard je, půjčovna sportovního vybavení je, automat na šipky, nejbližší půjčovna lyží je, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Heřmanice poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Heřmanice nabízí: restaurace, zahrádka, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, diskotéka 5000 m od penzionu, dětské hřiště, kino 5000 m od penzionu, houbaření, lov, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Penzion Heřmanice

Penzion Heřmanice recenze na ubytování v Heřmanicích

Reference na ubytování Penzion Heřmanice

Nabízí Penzion Heřmanice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Heřmanice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Heřmanice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Heřmanice z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14657 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Heřmanice a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Heřmanice nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Heřmanice je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-hermanice/penzion-hermanice">Penzion Heřmanice je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Heřmanice je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě