Areál Na Dolině Trojanovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Areál Na Dolině

Trojanovice 112, Trojanovice
penziony a ubytování Trojanovice
Foto Areál Na Dolině
Areál Na Dolině si rezervujte online

Komfortní a klidné ubytování uprostřed lesů, stylová restaurace s terasou a altánem. Dále je k dispozici bohatě zdobený sál pro soukromé akce s kapacitou 40 - 60 osob. Součástí hotelu jsou 3 tenisové kurty, z toho 2 s celoročním provozem.

Hotel leží v klidném prostředí uprostřed lesů na úpatí hory Radhošť. Nabízí ubytování vysokého standardu celkem ve 13 dvoulůžkových pokojích, 6 s možností využití plnohodnotného třetího lůžka. Ceklová kapacita je 32 lůžek. Restaurace ve valašském stylu nabízí krajové i národní speciality, součástí je krytá letní terasa a altán s otevřeným krbem. Otevřeno je denně od 11 do 22 hodin, v neděli do 20 hodin.

Hosté mohou celoročně relaxovat v privátním wellness, které obsahuje finskou saunu s ochlazovacím bazénkem a venkovní vyhřívaný whirlpool.

Přímo u hotelu jsou 3 antukové tenisové kurty, z toho 2 s umělým osvětlením. V zimě je v provozu nafukovací hala pro 2 kurty s pevným povrchem DECO-TURF.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou vybaveny dle kategorie:

Standard (oddělená lůžka, vlastní koupelna+WC, na některých pokojích vlastní koupelna mimo pokoj cca 1,5 m od pokoje, TV+SAT, internet WiFi i LAN), Exclusive (navíc balkón nebo terasa, LCD TV, minibar, fén. Některé pokoje rozděleny na obývací a lůžkovou část, 1 pokoj zcela bezbariérový. Whirlpool Exclusive (s vířivou vanou pro 2 osoby), Deluxe Panorama (velký pokoj s terasou 25m2 s výhledem na hřebeny Beskyd, koupelna s vířivou vanou, kuchyňský kout se sporákem a lednicí, jídelní stůl).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Areál Na Dolině stravování

Restaurace ve valašském stylu nabízí krajové i národní pokrmy, součástí je krytá letní terasa a altán s otevřeným krbem. Provozní doba hotelové kuchyně je denně 11 až 20 hodin, otevírací doba restaurace 11 až 22 hodin, v neděli do 20 hodin.

Popis okolí penzionu, Trojanovice a Beskydy - Valašsko

V okolí najdete 4 golfová hřiště (Čeladná, Ostravice, Rožnov, Hukvaldy). Do nejznámějších turistických cílů Beskyd jako jsou Pustevny nebo hora Radhošť se dostanete lanovkou přímo z Trojanovic nebo pěšky rovnou od hotelu. Město Rožnov s valašským skanzenem je vzdáleno 10 km.

Řekne se Trojanovice, Beskydy - Valašsko, ale kde Areál Na Dolině hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Na Dolině Trojanovice 112 Trojanovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autem, nabízíme parkování přímo v areálu. Nejbližší autobusová zastávka je Frenštát pod Radhoštěm, Kopaná u kříže, vzdálená 1 km, nádraží Frenštát pod Radhoštěm 5 km, letiště Leoše Janáčka Ostrava 25 km.

Stručný seznam služeb při ubytování

Areál Na Dolině Trojanovice Vám nabízí při pobytu následující služby: pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 150 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 4000 m od penzionu, v létě koupání venku - 4000 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness 3000 m od penzionu, zahrát si squash nebo ricochet 3000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 4000 m od penzionu, namazat tága, billiard je, tenisovou halu máme, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 8000 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Areál Na Dolině poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Areál Na Dolině nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: houbaření.


Fotogalerie ubytování Areál Na Dolině

Areál Na Dolině recenze na ubytování v Trojanovicích

Reference na ubytování Areál Na Dolině

Nabízí Areál Na Dolině kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Areál Na Dolině na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Areál Na Dolině můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Areál Na Dolině z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14169 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Areál Na Dolině a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Areál Na Dolině nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Areál Na Dolině je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-trojanovice/areal-na-doline">Areál Na Dolině je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Areál Na Dolině je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Jitka
  Pension Jitka nabízí ubytovaní v novém penzionu v klidné okrajové části města Liberce k dispozici jsou 2 dvoulůžkové a 2 třílůžkové…
  penziony Šimonovice, ubytování od 600 Kč v lokalitě Jizerské hory
 • Penzion 21
  Penzion 21 Rodinný pension nabízí kvalitní levné ubytování v klidné části Prahy. Výborné spojení do centra - BUS /…
  penziony Praha-Bohnice, ubytování od 800 Kč
 • Penzion U Leopolda
  Penzion U Leopolda . Dvouhvězdičkový penzion v Brně v klidné části u řeky Svratky. Komfortní pokoje vybavené sprchou, WC a kabelovou TV.…
  penziony Brno-Komárov, ubytování od 740 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě