Penzion Krumlov Český Krumlov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Krumlov

Stinná 620, Český Krumlov
penziony a ubytování Český Krumlov
Foto Penzion Krumlov

Penzion Krumlov se nachází v tiché vilové čtvrti nedaleko centra - 10 minut pěšky.

Penzion Krumlov se nachází ve městě Krumlov v tiché vilové čtvrti nedaleko centra.

Penzion Krumlov nabízí ubytování v komfortních pokojích, které jsou vybaveny LCD televizí a koupelnou s WC. Novinkou je káva a čaj pro hotelové hosty zdarma po celý den. K dispozici je zde také společenská místnost, kde se na ploše 100 metrů čtverečních nachází i dětský koutek. Dále je zde lednice pro hosty, lednice s nápoji a vinotéka s bohatým výběrem českých vín. Ze společenské místnosti je přímý vstup na venkovní krytou terasu, kterou je možno využít v letních měsících. K terase přiléhá zahrada s prolézačkami pro děti. Přímo u hotelu je oplocené parkoviště zdarma.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou vybaveny šatní skříní se zrcadlem, věšákovou stěnou s botníkem, pracovním stolem s internetovým připojením, dále LCD televizí s rádiem a společenským stolkem s křeslem. Plocha pokojů se pohybuje okolo 15 metrů čtverečních. K pokoji také patří koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlem, fénem a značkovými hotelovými doplňky. Penzion Krumlov má k dispozici 14 pokojů.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Krumlov stravování

Stravování u nás probíhá ve společenské místnosti, kde jsou podávány snídaně od 8:00 - 10:00. Čas snídaní je možno dohodnout dle potřeby, nejpozději však do 10:00. Na oběd nebo večeři si můžete zajít do restaurací ve městě. Odpolední kávu, víno nebo čaj si můžete samozřejmě dát u nás.

Popis okolí penzionu, Český Krumlov a Jižní Čechy

Penzion Krumlov se nachází v Českém Krumlově, nejkrásnějším jihočeském městě. Město je známé svým historickým centrem, které patří do seznamu UNESCO. Pro sportovní nadšence je v okolí dostatečné množství cyklostezek a turistických cest. Nebo je možné si projet meandry Vltavy na lodi. Okolí města Krumlov skýtá nepřeberné množství aktivit a určitě se vám zde bude líbit.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Penzion Krumlov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion KRUMLOV - B&B Stinná 620 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion Krumlov se nachází 10 minut chůze (900 m) od náměstí.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Krumlov Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 28 osob, možnost vyprání prádla, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 1000 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 2000 m od penzionu, zacvičit ve fitness 2000 m od penzionu, zahrát bowling 500 m od penzionu, zahrát si squash nebo ricochet 2000 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 800 m od penzionu, tenisovou halu máme 2000 m od penzionu, zacvičit si aerobik 2000 m od penzionu, půjčovna sportovního vybavení je 800 m od penzionu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 7000 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Krumlov poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Krumlov nabízí: restaurace 400 m od penzionu, bar, vinárna 500 m od penzionu, kavárna 400 m od penzionu, zahrádka 500 m od penzionu, cukrárna 700 m od penzionu, pivnice 1000 m od penzionu, internetová kavárna 1000 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 500 m od penzionu, dětské hřiště, kino 2000 m od penzionu, divadlo 400 m od penzionu, houbaření.


Ceník ubytování Penzion Krumlov

Penzion Krumlov zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Český Krumlov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Krumlov

Penzion Krumlov recenze na ubytování v Českém Krumlově

Reference na ubytování Penzion Krumlov

Nabízí Penzion Krumlov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Krumlov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Krumlov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Krumlov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Krumlov

Adresa a kontakt na Penzion Krumlov
Stinná 620
38101 Český Krumlov


ev.č.14537 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Krumlov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Krumlov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Krumlov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cesky-krumlov/penzion-krumlov">Penzion Krumlov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Krumlov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě