Penzion Mája Malá Morávka

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Mája

Malá Morávka 122, Malá Morávka
penziony a ubytování Malá Morávka
Foto Penzion Mája
Penzion Mája si rezervujte online

Penzion Mája spadá pod areál Horského hotelu Kopřivná a svým umístěním je perfektním místem pro moderní ale cenově dostupné ubytování v krásném prostředí Jeseníků. Díky své poloze 200 metrů od hlavního hotelu můžete využívat všechny služby, jako je venkovní bazén, dětské hřiště, restaurace, Fun park a také sjezdovku s moderní čtyřsedačkovou lanovkou, která Vám v zimě umožní skvělé lyžování a v létě Vás přiblíží všem turistickým a cyklistickým stezkám v okolí.

Penzion Mája nabízí ideální podmínky pro skupinovou i rodinou rekreaci. V penzionu najdete společenskou místnost. V rámci ubytování nabízíme sravu přímo v penzionu bez nutnosti docházení do hlavní budovy hotelu. V penzionu najdete uzamykatelnou lyžárnu/kolárnu a parkování přímo u budovy. Nabízíme pokoje v kategorii economy - 4 lůžkové se společným sociálním zařízením a economy + prostornější 4 lůžkové s vlastním sociálním zařízením v klidnější části objektu. Okolí penzionu je skvělé pro turistiku i cyklistiku, v zimě si zde užijete perfektní lyžování ve Ski areálu Kopřivná.

Pokoje v penzionu

Penzion disponuje celkem 14-ti pokoji. Pokoje jsou moderní po rekonstrukci a nabízí pohodlí za skvělé ceny.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Mája stravování

V rámci ubytování nabízíme hostům možnost stravování přímo v objektu, hosté také mohou využít moderní designové restaurace v Horském hotelu Kopřivná, vzdálené pouhých 200 metrů od budovy.

Popis okolí penzionu, Malá Morávka a Jeseníky

Penzion se nachází v obci Malá Morávka v krásné části Jesenických hor. V okolí je spoustu turistických i cyklistických tras, navštívit můžete také nejvyšší horu Moravy Praděd či nedaléké lázeňské městečko Karlova Studánka. 200 metrů od penzionu je moderní čtyřsedačková lanovka, která Vás přepraví i s Vaším vybavením či s koly, abyste si mohli užít sjezdové cyklotratě či výlety po hřebenech hor. V zimě výborný Ski areál Kopřivná pro skvělé lyžování.

Řekne se Malá Morávka, Jeseníky, ale kde Penzion Mája hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Mája 122 Malá Morávka. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Možosti stravování:

Snídaně dospělý = 100 Kč / snídaně dítě = 70 Kč (čas podávání snídaní od 8:00 hod do 10:00 hod)


Fotogalerie ubytování Penzion Mája

Penzion Mája recenze na ubytování v Malé Morávce

Reference na ubytování Penzion Mája

Nabízí Penzion Mája kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Mája na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Mája můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Mája z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15164 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Mája a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Mája nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Mája je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-mala-moravka/penzion-maja">Penzion Mája je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Mája je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Farma Moulisových
  Farma Moulisových Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu rodinného charakteru kompletně zařízeného dřevěným rustikálním nábytkem, s dřevěnou podlahou a s…
  penziony Milínov, ubytování od 1400 Kč
 • Pension Jitka
  Pension Jitka nabízí ubytovaní v novém penzionu v klidné okrajové části města Liberce k dispozici jsou 2 dvoulůžkové a 2 třílůžkové…
  penziony Šimonovice, ubytování od 600 Kč v lokalitě Jizerské hory
 • Penzion 21
  Penzion 21 Rodinný pension nabízí kvalitní levné ubytování v klidné části Prahy. Výborné spojení do centra - BUS /…
  penziony Praha-Bohnice, ubytování od 800 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 347 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.