Hostinec Peterka Sobotín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Hostinec Peterka

Sobotín 23, Sobotín
penziony a ubytování Sobotín
Foto Hostinec Peterka

Hostinec Peterka v Petrově nad Desnou nabízí široký spektrum možného vyžití. Samozřejmě základním principem pohostinství je dobré jídlo a také útulné ubytování. Náš hostinec vám však nabízí podstatně více

Nohejbalový /volejbalový/ kurt - pokud rádi sportujete, u nás zkrátka nepřijdete. Nabízíme aktivní vyžití u nohejbalu či volejbalu. Náš kurt je zároveň ideální možností pro konání skupinových akcí (firemní večírky, soutěže, turnaje a podobně).

Automatická kuželna - kuželky patří odedávna k lidové zábavě a u nás máte samozřejmě možnost si tuto skvělou hru také zahrát. Bavit se můžete u automatické kuželny, která vám poskytne zajímavou a netradiční možnost vyžití.

Vláček pro děti - stává se častým jevem, že nemáte bohužel možnost vyrazit do pohostinství se svými ratolestmi. Ano, ne každé dítě baví jen tak nečinně vysedávat na zahrádce. U nás je možnost zpestřit jim příjemné posezení na čerstvém vzduchu i jízdou na dětském vláčku. A navíc je budete mít z letní zahrádky pod dohledem.

Pokoje v penzionu

Nabízíme ubytování v nových dvou až čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením na každém pokoji, televizí a internetem. Nabízíme také možnost snídaní, obědů i večeří.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hostinec Peterka stravování

Restaurace se specializuje na českou kuchyni, ale také výbornou pizzu. Možnost zajištění kompletního stravování (snídaně, obědy, večeře).

Popis okolí penzionu, Sobotín

Termály Velké Losiny: Navštivte nový unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Vyzkoušejte devatero termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun.

Zámek, lázně a ruční papírna Velké Losiny: Zámek je znám díky čarodějnickým procesům a filmu Kladivo na čarodějnice. V papírně se dodnes vyrábí ruční papír. Lázně jsou oblíbené díky termálním pramenům. Ideální místo pro relaxaci a odpočinek
Lyžování: V okolí se nachází mnoho lyžařských areálů, největší je nově postavený areál v Koutech nad desnou s 6-místnou sedačkovou lanovkou. Asi 200 m od hostince můžete vlakem odjet do Kout nad Desnou, kde Vás vláček převeze přímo k vleku a naopak. Autem cca 20 minut.

Řekne se Sobotín, ale kde Hostinec Peterka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hostinec Peterka 23 Sobotín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Firemní akce:

Kapacita hostince umožňuje pořádat také firemní či jiné hromadné akce. Využít lze zároveň pro tuto příležitost zmiňovaný nohejbalový (volejbalový) kurt, kuželnu, pro děti pak vláček a další dětské atrakce. Umožníme vám také uspořádat spoustu netradičních soutěží, mimo jiné:

- hod sudem

- střelnice

- závod na chůdách

POZOR: U hřiště je velký stan s posezením, kde se podává občerstvení včetně jídel.


Ceník ubytování Hostinec Peterka

Hostinec Peterka zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Sobotín.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Hostinec Peterka

Hostinec Peterka recenze na ubytování v Sobotíně

Reference na ubytování Hostinec Peterka

Nabízí Hostinec Peterka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hostinec Peterka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Hostinec Peterka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hostinec Peterka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Hostinec Peterka

Adresa a kontakt na Hostinec Peterka
Sobotín 23
78814 Sobotín


ev.č.15232 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Hostinec Peterka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Hostinec Peterka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Hostinec Peterka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-sobotin/hostinec-peterka">Hostinec Peterka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Hostinec Peterka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě