Ubytování U Jůvů Loučná nad Desnou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Ubytování U Jůvů

Rejhotice 110, Loučná nad Desnou
penziony a ubytování Loučná nad Desnou
Foto Ubytování U Jůvů

Apartmány U Jůvů se nachází v klidném a krásném prostředí jesenických hor v obci Loučná nad Desnou.

V našem objektu naleznete 2 plně vybavené apartmány. Každý má svou kuchyňku a sociální zařízení. Našim návštěvníkům můžeme nabídnout větší apartmán, ve kterém jsou 2 pokoje v podkroví (pro 2-10 osob), v přízemí obyvaí pokoj společný s kuchyňkou, která je plně vybavena a samozřejmě sociální zařízení se sprchovým koutem. Menší apartmán je s jedním pokojem v podkroví (pro 2-5 osob), taktéž s obývacím pokojem, kuchyňkou a sociálním zařízením.

Pokoje v penzionu

1. apartmán: 1 pokoj = 5 postelí 2 pokoj = 5 postelí 2. apartmán 1 pokoj = 5 postelí

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Ubytování U Jůvů stravování

K dispozici je plně vybavená kuchyňka lednicí, vouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou s grilem, nádobím. V blízkém okolí se nachází několik restaurací s velmi dobrou kuchyní.

Popis okolí penzionu, Loučná nad Desnou a Jeseníky

Loučná nad Desnou je malá vesnička na úpatí Jeseníků obklopená lesy. Jsou zde krásné panoramata na okolní hory. Svou polohou je obec výborným výchozím bodem pro pěší turistiku, cykloturistiku a běžecké lyžování. V blízkém okolí je mnoho pozoruhodných zajímavostí jako například PVE Dlouhé Stráně, lázně Jeseník, lázně Velké Losiny, muzea, zámky, jeskyně, rozhledny a mnoho dalších oblíbených turistických cílů.

Řekne se Loučná nad Desnou, Jeseníky, ale kde Ubytování U Jůvů hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Ubytování U Jůvů Rejhotice 110 Loučná nad Desnou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Dostupnost autem je velmi dobrá po silnici č. 44. Zastávka vlaku je cca 500m od objektu. Zástávka autobusu cca 300m od objektu.


Ceník ubytování Ubytování U Jůvů

Ubytování U Jůvů zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Loučná nad Desnou.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Ubytování U Jůvů

Ubytování U Jůvů recenze na ubytování v Loučné nad Desnou

Reference na ubytování Ubytování U Jůvů

Nabízí Ubytování U Jůvů kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Ubytování U Jůvů na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Ubytování U Jůvů můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Ubytování U Jůvů z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Ubytování U Jůvů

Adresa a kontakt na Ubytování U Jůvů
Rejhotice 110
78811 Loučná nad Desnou


ev.č.14865 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Ubytování U Jůvů a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Ubytování U Jůvů nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Ubytování U Jůvů je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-loucna-nad-desnou/ubytovani-u-juvu">Ubytování U Jůvů je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Ubytování U Jůvů je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Apartmany Vidim
  Apartmany Vidim Luxusní Apartmány se nachází v překrásné krajině Dukelského Švýcarska, jež spadá pod CHKO Kokořínsko. Ideální pro rodiny…
  penziony Vidim,
 • Bike & Ski Appartments
  Bike & Ski Appartments Zrestaurovaná šumavská chalupa ve Strážným – 3 samostatné apartmány, společná kuchyň Ubytování nabízíme v apartmánech, kde každý…
  penziony Strážný,
 • ALT Pension
  ALT Pension Jsme rodinný pension na okraji Prahy, který nabízí ubytování rodinám i obchodníkům. Nacházíme se v klidné vilové čtvrti…
  penziony Praha-Hájek,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě