Wellness penzion U Jirsáka Rapotín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Wellness penzion U Jirsáka

Vikýřovice 128, Rapotín
penziony a ubytování Rapotín
Foto Wellness penzion U Jirsáka
Wellness penzion U Jirsáka si rezervujte online

Penzion JIRSÁK Vám nabízí pohodlné pokoje vkusně zařízené klasickým nábytkem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, barevnou televizi s programy evropských televizí. Tři z dvoulůžkových pokojů mají vlastní terasu. Většina pokojů prošla v roce 2009 rekonstrukcí.

Penzion U JIRSÁKA se nachází na okraji klidného městečka Šumperk na břehu řeky Desné. Město Šumperk je vstupní branou pohoří Hrubého Jeseníku.
„U JIRSÁKA“ - původně hostinec sloužící pro pivní štamgasty - byl roku 1990 zrekonstruován a v současnosti slouží jako tříhvězdičkový penzion, který si za léta své existence získal řadu stálých hostů jak z tuzemska, tak ze zahraničí.

Internet v celém prostoru penzionu zdarma. Parkování je možné na parkovišti před penzionem. Platby můžete provádět nejen hotově, ale i platebními kartami.

Za teplých dní v letních měsících Vás příjemně zchladí posezení na venkovní terase s obsluhou, umístěné nad řekou Desnou tekoucí z jesenických hor.
Na zahrádce se také nachází udírna. Součástí restaurace je také nekuřácký salonek. Jeho prostory jsou často využívány k pořádání různých akcí jako jsou pořádání firemních večírků, rautů, narozeninových oslav, svateb... Akce je možné pořádat v počtu cca 28 osob. V případě větší akce poslouží i prostory samotné restaurace s kapacitou dalších 35 míst. Samozřejmostí je plný servis a naše skvělé pokrmy nejen českých receptur.

Pokoje v penzionu

Pohodlné pokoje vkusně zařízené klasickým nábytkem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, barevnou televizi s programy evropských televizí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 11:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Wellness penzion U Jirsáka stravování

Hosté mají k dispozici restauraci, která slouží k podávání snídaně, oběda a večeře. Chloubou našeho penzionu jsou speciality našeho šéfkuchaře. Mimo pochutiny klasické mezinárodní kuchyně je především lákavá nabídka steaků z různých druhů mas. Každý den pro Vás připravujeme denní menu a zajímavá je také nabídka hotových jídel. Provozní doba restaurace je denně od 10:00 do 23:00 hodin.

Řekne se Rapotín, Jeseníky, ale kde Wellness penzion U Jirsáka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Wellness penzion U Jirsáka Jesenická 42-44 Rapotín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

V penzionu U Jirsáka je nyní nově otevřeno wellness centrum Každý milovník relaxu a odpočinku má možnost najít si svůj koutek.
Prostory wellness nabízí: supermoderní Whirpool, finskou saunu, parní a solnou kabinu, malý příruční bar.
Z každého koutku našeho wellness centra se linou příjemné tóny relaxační hudby, u kterých můžete jen tak relaxovat, popíjet šampaňské s přítelkyní nebo přáteli.


Fotogalerie ubytování Wellness penzion U Jirsáka

Wellness penzion U Jirsáka recenze na ubytování v Rapotíně

Reference na ubytování Wellness penzion U Jirsáka

Nabízí Wellness penzion U Jirsáka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Wellness penzion U Jirsáka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Wellness penzion U Jirsáka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Wellness penzion U Jirsáka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14977 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jeseníky

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Wellness penzion U Jirsáka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Wellness penzion U Jirsáka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Wellness penzion U Jirsáka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-rapotin/wellness-penzion-u-jirsaka">Wellness penzion U Jirsáka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Wellness penzion U Jirsáka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Pístina
  Penzion Pístina Penzion Pístina je situován v malebné krajině jižních Čech, v chráněné krajinné oblasti Třeboňska, která je uznanou…
  penziony Pístina, ubytování od 390 Kč
 • Privat Apartma Ulrych
  Privat Apartma Ulrych Komfortní ubytování v Liberci. Ubytování v soukromí v předměstské části Liberce. Jedná se o apartmány skládající se z obývacího pokoje,…
  penziony Liberec, ubytování od 715 Kč v lokalitě Jizerské hory
 • M+M apartmán
  M+M apartmán Apartmány se nachází v apartmánovém domě v klidné lokalitě 300m od centra Harrachova a 500m od lyžařských vleků. Apartmány M+M…
  penziony Harrachov, ubytování od 700 Kč v lokalitě Krkonoše
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě