Penziony Velké Losiny

K ubytování máte na výběr penziony (3×) s kontakty na provozovatele nebo recepci penzionu a přejeme ty nejhezčí vzpomínky na ubytování o dovolené, služební cestě nebo jiných aktivitách v penzionech Velké Losiny.

Ubytování v penzionu ve Velkých Losinách

Obec Velké Losiny (406 m.n.m.) patří do okresu Šumperk což je kraj Olomoucký. Ve Velkých Losinách na rozloze 46,5 km2 žije asi 2832 obyvatel. Přibližné GPS souřadnice Velkých Losin jsou 50° 2' 19" a 17° 2' 41".

Penziony na horách

V níže uvedených městech a obcích můžeme předpokládat, že ubytování na horách bude se sněhem a se vším co k zimní dovolené patří.
Výběr některých výše položených míst (nad 600 m.n.m) s penziony v okrese Šumperk vhodná také na dovolenou v zimě.
Nové Losiny 1025 metrů nad mořem.

Oblíbené lokality s často hledanými penziony na Šumpersku

  • penziony Šumperk
  • penziony Mohelnice
  • penziony Velké Losiny
  • a další zajímavá místa
Penzion Švihák lázeňský ve Velkých Losinách Vám nabízí kvalitní ubytování. Rádi přivítáme jednotlivce, páry i celé rodiny s dětmi, pro které máme potřebné vybavení. Těšíme se na Vás! Penzion…
Penzion Horinka nabízí ubytovací služby s celoročním provozem v  centru obce Velké Losiny v Jeseníkách, v bezprostřední blízkosti areálu Lázní Velké Losiny. Penzion Horinka  nabízí ubytovací služby s celoročním…
Pokud hodláte navštívit Velké Losiny, obec s velikou koncentrací historických památek a zajímavostí v podhůří Hrubého Jeseníku, známou svým velkým lázeňským komplexem s termálními prameny, nabízíme Vám ubytování v penzionu…
Hledáte ubytování v sekci
penziony Velké Losiny v katalogu ubytování s 4800 wellness penziony
ubytování Velké Losiny

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě