Penzion Zlatá Hvězda Rapotín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Zlatá Hvězda

Šumperská, Rapotín
penziony a ubytování Rapotín
Foto Penzion Zlatá Hvězda

Moto penzion U řízků se nachází na okraji obce Rapotín 1km od města Šumperk. Nově zrekonstruovaný penzion Vám nabízí luxusní ubytování ve dvou a tří lůžkových pokojích se sociálním vybavením. V každém z pokojů je k dispozici koupelna se základními hygienickými potřebami, kabelová televize, možnost připojení k internetu a je možno dle Vašich požadavků zajistit i stravování.
Před penzionem je umístěno privátní parkoviště.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Zlatá Hvězda stravování

V penzionu je restaurace o kapacitě 40 míst a salónek o kapacitě 20 míst. V jarním a letním období je možno venkovní posezení s pergolou (grilovací akce) a pro malé ratolesti houpačka.

Popis okolí penzionu, Rapotín a Jeseníky

Moto penzion U řízků je 1 km od Šumperka směrem Jeseník. Samotné město skýtá návštěvníkům tyto zajímavosti: Městská památková zóna Šumperk, Farní kostel sv. Jana Křtitele, gotický, přestavěný po roce 1669, Bývalý klášterní kostel Zvěstování Panny Marie, Secesní kostel sv. Jana Evangelisty z roku 1925, Bývalý hřbitovní kostel sv. Barbory, Pravoslavný kostel svatého Ducha, Evangelický kostel, Vlastivědné muzeum Šumperk - Hlavní třída 22, Krytý i venkovní bazén, Kultura, Blues Alive (Mezinárodní festival blues), Mezinárodní folklorní festival, Slavnosti města Šumperka, Šumperské Divadlo, Okolí: CHKO Jeseníky (začíná asi 3 km východně od města). Velice zajímavé je i nejbližší okolí města. Zhruba v okruhu 5-30 km je v zimním období možnost návštěvy spousty lyžařských středisek (např. Kouty, Červenohorské sedlo, Dolní Morava aj.). V letním období se nabízí možnost pěší turistiky i cykloturistiky. V blízkém okolí je možno navštívit lázně Velké Losiny (ruční výrobna papíru, zámek), dále Dlouhé stráně, které jsou ve výšce 1353 m nejvyšším vrcholem Desenské hornatiny, která je součástí pohoří Hrubého Jeseníku. Vrchol je známý horní nádrží přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně, město Jeseník jehož součástí jsou lázně a spousta dalších zajímavých míst.

Řekne se Rapotín, Jeseníky, ale kde Penzion Zlatá Hvězda hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Moto penzion U řízků Šumperská 59 Rapotín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Zlatá Hvězda

Ubytování Rapotín
od 500 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Zlatá Hvězda

Penzion Zlatá Hvězda recenze na ubytování v Rapotíně

Reference na ubytování Penzion Zlatá Hvězda

Nabízí Penzion Zlatá Hvězda kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Zlatá Hvězda na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Zlatá Hvězda můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Zlatá Hvězda z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Zlatá Hvězda

Adresa a kontakt na Penzion Zlatá Hvězda
Šumperská
78813 Rapotín


ev.č.14978 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Zlatá Hvězda a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Zlatá Hvězda nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Zlatá Hvězda je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-rapotin/penzion-zlata-hvezda">Penzion Zlatá Hvězda je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Zlatá Hvězda je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě