Penzion Vanessa Lipová-lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Vanessa

Lipová-lázně 601, Lipová-lázně
penziony a ubytování Lipová-lázně
Foto Penzion Vanessa

Penzion Vanessa se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky v lázeňské obci Lipová-lázně. Jeseníky nabízejí ideální podmínky pro rekreaci, a to jak pro peší turistiku a cykloturistiku tak pro zimní radovánky. Možnost celodenního stravování ve vlastní restauraci / pizzerii – výběr z jídelního lístku, pečeme vlastní pizzu, která je v okolí vyhlášená. Těšíme se na Vaši návstěvu.

Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, nemáme problém ubytovat i vaše domácí mazlíčky, jako psy nebo kočky (po domluve predem)

Pro náročnější je u nás k dispozici letní terasa s udírnou a grilem či prostorná zahrada s lehátky pro letní opalování.

Pokoje v penzionu

Nabízíme ubytování se snídaní celkem v 6 dvou až pěti lůžkových pokojích a 1 apartmán. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC). Dále je na každém pokoji k dispozici televize a vysokorychlostní WIFI internet. Apartmán o velikosti 2+kk pro 4 dosp. a 1 dite - obývací pokoj s kuchyňským koutem (1 sedačka + 1 rozkládací pohovka, Tv, lednice, varná konvice, vařič, mikrovlnná trouba, kompletní nádobí) ložnice (2-lůžko 140×200 cm + dětské lůžko 70×170 cm), vlastní sociální zařízení (vana, umyvadlo, WC), předsíň.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Vanessa stravování

Možnost celodenního stravování ve vlastní restauraci / pizzerii – výběr z jídelního lístku, pečeme vlastní pizzu (která je v okolí vyhlášená - proto nabízíme i rozvoz pizzy). Přímo v restauraci je pak možné objednat i speciality, například Napoleonův meč (1200g vepřového s oblohou). Restaurace je otevřena od 12 do 22 hodin.

Řekne se Lipová-lázně, Jeseníky, ale kde Penzion Vanessa hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Vanessa Lipová-lázně 601 Lipová-lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Parkování je zajištěno na vlastním parkovišti přímo u penzionu, ke vstupním dveřím to máte od auta zhruba 5 metrů. Parkoviště je pro hosty samozřejmě zdarma.


Ceník ubytování Penzion Vanessa

Penzion Vanessa zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Lipová-lázně.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Vanessa

Penzion Vanessa recenze na ubytování v Lipové-lázních

Reference na ubytování Penzion Vanessa

Nabízí Penzion Vanessa kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Vanessa na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Vanessa můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Vanessa z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Vanessa

Adresa a kontakt na Penzion Vanessa
Lipová-lázně 601
79063 Lipová-lázně


ev.č.14947 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Vanessa a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Vanessa nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Vanessa je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-lipova-lazne/penzion-vanessa">Penzion Vanessa je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Vanessa je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Olomouckém kraji

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 143 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.