Blue Pension villa Svoboda nad Úpou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Blue Pension villa

Sluneční stráň 171, Svoboda nad Úpou
penziony a ubytování Svoboda nad Úpou
Foto Blue Pension villa
Blue Pension villa si rezervujte online

Zveme Vás do nově zrekonstruovaného pensionu Blue Pension ve Svobodě nad Úpou v Krkonoších. Blue Pension se nachází na příjemném a klidném místě u Krkonošského národního parku na úpatí Krkonoš. Ubytovat se je možné v 5 pokojích o max. počtu 16 osob. Pro všechny ubytované je k dispozici kuchyň, sauna a vyhřívaný bazén.
Blue Pension má krásnou velkou oplocenou zahradu o rozloze 6.00 0 m2. Domácí mazlíčci jsou vítáni.
Ubytování v našem pensionu a okolí vám dá možnost užít si krásné dovolené v létě i v zimě, nejbližší lyžování je vzdáleno 1,5 km. Nabízíme Vám možnost bohatých snídaní.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Popis okolí penzionu, Svoboda nad Úpou a Krkonoše

Oblast je vhodná pro mnoho letních i zimních aktivit. Můžete zde relaxovat formou pěší turistiky, cykloturistiky, jízdy na koni, rybaření, zahrát si golf, nebo pocítit adrenalin při paraglidingu, raftingu, nebo výletech na motorkách. Samozřejmostí je i možnost plavání, lyžování či snowboardingu.

Řekne se Svoboda nad Úpou, Krkonoše, ale kde Blue Pension villa hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Blue Pension villa Sluneční stráň 171 Svoboda nad Úpou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Blue Pension villa

Blue Pension villa recenze na ubytování ve Svobodě nad Úpou

Reference na ubytování Blue Pension villa

Nabízí Blue Pension villa kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Blue Pension villa na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Blue Pension villa můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Blue Pension villa z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15045 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Blue Pension villa a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Blue Pension villa nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Blue Pension villa je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-svoboda-nad-upou/blue-pension-villa">Blue Pension villa je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Blue Pension villa je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 203 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.