Penzion Vital Liberec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Vital

K Fojtce 154, Liberec
penziony a ubytování Liberec
Foto Penzion Vital
Penzion Vital si rezervujte online

Nově otevřený rodinný penzion Vital se nachází ve velmi klidné západní části Jizerských hor zasazen do krásné přírodní scenérie a přitom nedaleko od centra Liberce.

Kromě útulných pokojů a apartmánů mezonetového typu vybavených minikuchyňkou a vlastní koupelnou mají hosté penzionu k dispozici společenskou místnost s kompletně vybavenou kuchyní, dětským koutkem, zimní zahradou s vířivkou. Celý penzion je vybaven stylovým nábytkem z masivního dřeva, jehož vůně spolu s plápolajícím ohněm v krbových kamnech navozuje jedinečnou atmosféru. Samozřejmostí je oplocené parkování na vlastním pozemku penzionu. V objektu celého penzionu se nekouří, k dispozici je bezdrátové připojení k internetu. Součástí areálu je rozsáhlá oplocená zahrada s multifunkčním travnatým a dětským hřištěm, ohništěm a místem pro grilování. Hned v sousedství objevíte i potůček s malým rybníčkem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Liberec, Jizerské hory, ale kde Penzion Vital hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Vital K Fojtce 154 Liberec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Vital

Penzion Vital zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Liberec.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Vital

Penzion Vital recenze na ubytování v Liberci

Reference na ubytování Penzion Vital

Nabízí Penzion Vital kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Vital na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Vital můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Vital z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15030 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Vital a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Vital nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Vital je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-liberec/penzion-vital">Penzion Vital je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Vital je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě