Penzion U Elišky Bedřichov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Elišky

Bedřichov 1678, Bedřichov
penziony a ubytování Bedřichov
Foto Penzion U Elišky

Penzion prošel v roce 2009 celkovou rekonstrukcí a obměnou vnitřního vybavení. Nabízíme Vám ubytování v celkem 18-ti moderně zařízených světlých pokojích, vybavených masivním dřevěným nábytkem. Pro naše nejmenší návštevníky zapůjčíme samozřejmě zdarma i dětskou postýlku, nočník či jídelní židličku. Každý pokoj má svou koupelnu se sprchovým koutem a WC. Celý penzion je provozován jako nekuřácký.

Penzion prošel v roce 2009 celkovou rekonstrukcí a obměnou vnitřního vybavení. Nabízíme Vám ubytování v celkem 16-ti moderně zařízených světlých pokojích, vybavených masivním dřevěným nábytkem. Pro naše nejmenší návštěvníky zapůjčíme samozřejmě zdarma i dětskou postýlku, nočník či jídelní židličku. Každý pokoj má svou koupelnu se sprchovým koutem a WC. Celý penzion je provozován jako nekuřácký.

Dýchne na Vás atmosféra rodinného penzionu, kam se budete rádi vracet.

S ubytováním Vám nabízíme zároveň i chutnou stravu a to formou polopenze či plné penze. Náš kuchař, pro kterého je vaření zároveň i koníčkem, Vám připraví speciality české i slovenské kuchyně.

V penzionu není klasická restaurace, ale můžete si u nás zakoupit občerstvení. Nabízíme chlazené pivo, víno, nealko nápoje, dále slané i sladké pochutiny. Samozřejmostí je lahodná káva, čaj, grog či svařák.

Pokoje v penzionu

Světlé, prostorné pokoje jsou moderně vybaveny dřevěným nábytkem, součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem a WC.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion U Elišky stravování

Náš kuchař připravuje výborné pokrmy české a slovenské gastronomie. K snídani nabízíme výběr ze 6 druhů snídaní.

Popis okolí penzionu, Bedřichov a Jizerské hory

Penzion U Elišky se nachází v obci Bedřichov v Jizerských Horách, která je vzdálená 6 km od města Jablonec nad Nisou a 8 km od města Liberec.

Oblast je známá svými možnostmi pro pěší turistiku a cyklistiku. Nejbližší obchod s potravinami je od penzionu vzdálen 400 m.

Lyžařský areál Bedřichov je vzdálen od našeho penzionu 2 km, Hrabětice 4 km, Ještěd a Tanvaldský Špičák 20 km. Známá běžkařská trať Jizerská magistrála 3 km. Snowtubing 1 km.

Bobová dráha v Janově nad Nisou 2 km.

Zastávka skibusu a autobusu (MHD) v Janově nad Nisou je vzdálená 400 m od objektu.

V 6 km vzdáleném Jablonci nad Nisou najdete muzeum skla a bižuterie, krytý bazén, vodní přehradu Mšeno.

V 8 km vzdáleném Liberci najdete aquapark, wellnes centrum, Babylon – centrum zábavy, bazén, ZOO Liberec a botanickou zahradu, DinoPark - výprava do dávné historie.

3 km od penzionu U Elišky se nachází přírodní rašelinové koupaliště, 7 km vodní přehrada Bedřichov a 8 km vodní přehrada Josefův důl.

Řekne se Bedřichov, Jizerské hory, ale kde Penzion U Elišky hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Elišky Bedřichov Bedřichov 1678 Bedřichov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion se nalézá při přístupové cestě z Jablonce nad Nisou do Bedřichova. Zastávka MHD Janov je vzdálena cca 400m, stejně tak zastávka MHD Vodárna. Součástí penzionu je i parkoviště.

Kromě frekventované hlavní silnice, zde jsou také vedlejší silnice, které mohou být použity pro pěší chůzi bez obav. Pro cestu do Janova (cca 400 m) můžete také použít úzký chodník, který vede kolem penzionu.

Doplňující informace

Srdečně Vás zveme do našeho penzionu!

Check in: 14:00 - 19:00 hodin. Pozdější příjezd, tzn. po 19:00 hod. , je možný po dohodě s recepcí či ubytovacím oddělením.


Ceník ubytování Penzion U Elišky

Penzion U Elišky zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Bedřichov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion U Elišky

Penzion U Elišky recenze na ubytování v Bedřichově

Reference na ubytování Penzion U Elišky

Nabízí Penzion U Elišky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Elišky na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Elišky můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Elišky z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion U Elišky

Adresa a kontakt na Penzion U Elišky
Bedřichov 1678
46812 Bedřichov


ev.č.15024 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Elišky a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Elišky nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Elišky je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bedrichov/penzion-u-elisky">Penzion U Elišky je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Elišky je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě