Penzion Mini Liberec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Mini

Rolnická 356/7, Liberec
penziony a ubytování Liberec
Foto Penzion Mini
Penzion Mini si rezervujte online

Penzion Mini v Liberci nabízí levné a kvalitní ubytování v příjemné atmosféře rodinného penzionu, v klidné vilové čtvrti. Nabízíme kvalitní ubytování pro manažery firem na obchodních cestách i pro rodiny s dětmi.

Penzion Mini je umístěn nedaleko sjezdu z dálnice Praha-Děčín směr Pavlovice-Růžodol s velmi dobrým autobusovým spojením do centra města. Nabízíme dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a jeden čtyřlůžkový apartmán. Každý z pokojů rodinného penzionu je vybaven samostatným sociálním zařízením se sprchou, kuchyňským koutem, lednicí, mikrovlnou troubou, LCD TV + SAT. Všechny pokoje našeho penzionu jsou nekuřácké. Wi-Fi zdarma v celém penzionu /jako alternativa ADSL připojení/, penzion Mini nabízí bezplatné připojení pro Vaše pracovní pobyty v Liberci.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Mini stravování

V našem rodinném penzionu poskytujeme pouze možnost snídaní dle dohody se zákazníky. Snídaně jsou servírovány až na pokoj hostů. viz ceník

Popis okolí penzionu, Liberec a Jizerské hory

Detailní popis okolí penzionu na v sekci volný čas

Řekne se Liberec, Jizerské hory, ale kde Penzion Mini hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion MINI Liberec Rolnická 356/7 Liberec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion Mini se nachází na okraji města Liberec vzdálený od středu města cca 2,5 km, s velice dobrou dopravní obslužností /zastávka MHD vzdálena 150 m/ smožností zakoupení jízdenek přímo v penzionu. Dále penzion leží v blízkosti příjezdové trasy dálnice Praha-Liberec-Děčín. V okruhu 2 kilometrů jsou nákupní centra Globus, Kaufland, Gauhaus a OBI market.

Doplňující informace

V případě ubytování psů požadujeme vlastní psí pelech a ubytováváme dle dohody a jenom malé rasy.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Mini Liberec Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Mini poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Mini nabízí: restaurace 300 m od penzionu, pizzerie 300 m od penzionu, vinárna 600 m od penzionu, zahrádka, cukrárna 250 m od penzionu, sklípek 600 m od penzionu, pivnice 600 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 3000 m od penzionu, diskotéka 3000 m od penzionu, kino 2000 m od penzionu, divadlo 2000 m od penzionu, houbaření, jízda na koni, solárium 3000 m od penzionu, kasíno 2000 m od penzionu, pára 3000 m od penzionu, whirlpool 3000 m od penzionu, vyhlídkové lety.


Fotogalerie ubytování Penzion Mini

Penzion Mini recenze na ubytování v Liberci

Reference na ubytování Penzion Mini

Nabízí Penzion Mini kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Mini na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Mini můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Mini z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12170 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Mini a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Mini nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Mini je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-liberec/penzion-mini">Penzion Mini je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Mini je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion na Hostici
  Penzion na Hostici Číměř se nachází na cestě z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice tedy na území České Kanady a je vlastně její…
  penziony Číměř, ubytování od 1000 Kč
 • Pension Krásné Údolí
  Pension Krásné Údolí Vkusně a komfortně zařízený pension - hotel Krásné Údolí z konce 16. století nabízí neopakovatelnou atmosféru v pohádkově…
  penziony Český Krumlov, ubytování od 995 Kč
 • Pension Matěj
  Pension Matěj Pension Matěj se nachází 5 km od městečka Nejdek, pouhých 15 minut jízdy od Karlových Varů. Chcete…
  penziony Nejdek, ubytování od 850 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě