Penzion Jasmín Liberec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Jasmín

Dr. Milady Horákové 379/15, Liberec
penziony a ubytování Liberec
Foto Penzion Jasmín

Penzion rodinného typu - Jamín je umístěn v centru města Liberce, nedaleko centrálního nádraží a zastávky MHD.

Penzion je umístěn v centru města Liberce, 2min chůze do Aquaparku Babylon a nákupního střediska Forum. Parkoviště je zdarma v uzavřeném dvoře objektu s kamerami. V celém penzionu je možné bezplatně využít připojení k internetu přes Wifi síť zdarma.

Pokoje v penzionu

K dispozici je 13 pokojů po dvou lůžkách. Pokoje jsou komfortně vybaveny včetně koupelny a WC a Lcd TV. Na pokoj je možné přidat přistýlku. Pokoje s koupelnou a sociálním zařízení mají cca 20m2.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Jasmín stravování

Snídaně jsou podávány formou bufetu v jídelně v přízemí. Dále je k dispozici běžné občerstvení s alkoholickými, nealkoholickými nápoji, káva, čaj. V 1. patře je salonek k posezení a s kuchyňským koutem, kde je možné si vařit.

Popis okolí penzionu, Liberec a Jizerské hory

Statutární město Liberec - metropole severních Čech, k jehož návštěvě jste srdečně zváni, leží v liberecké kotlině mezi Ještědským hřbetem a Jizerskými horami. Město leží pouhých 25 km od hranic s Polskem a Německem a 100 km od Prahy.

Poloha Liberce umožňuje široké sportovní vyžití, přičemž nejvyužívanějšími jsou lyžařské, turistické a cykloturistické trasy. Vyhlášený Ještědskýskokanský areál, se svými dvěma můstky, kde se konalo nejedno mistrovství. Také blízké Jizerské hory s 9 rozhlednami nabízí mnoho možností pro lyžařskou, pěší i cyklo-turistiku) Ski areál Ještěd, Bedřichov, Javorník. V zimě můžete využít 80 km udržovaných běžeckých tras (Jizerská magistrála).

Řekne se Liberec, Jizerské hory, ale kde Penzion Jasmín hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Jasmín Doktorky Milady Horákové 15 Liberec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

V blízkosti penzionu se nachází zastávka MHD, autobusové a vlakové nádraží je vzdáleno orientačně 15 minut chůzí.

Doplňující informace

Recepce je otevřená od 7-22h. Po 22hodině po domluvě. Přistýlka pro dítě do 15 let zdarma. Dětská postýlka je k dispozici zdarma. Zákazníci našeho penzionu mohou využít zahradu s posezením a venkovní bazén. Ubytování s domácími mazlíčky není možné!

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Jasmín Liberec Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, parkoviště u penzionu, internet v penzionu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Jasmín poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Jasmín nabízí: bar.


Ceník ubytování Penzion Jasmín

Penzion Jasmín zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Liberec.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Jasmín

Penzion Jasmín recenze na ubytování v Liberci

Reference na ubytování Penzion Jasmín

Nabízí Penzion Jasmín kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Jasmín na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Jasmín můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Jasmín z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Jasmín

Adresa a kontakt na Penzion Jasmín
Dr. Milady Horákové 379/15
46001 Liberec


ev.č.12167 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Jasmín a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Jasmín nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Jasmín je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-liberec/penzion-jasmin">Penzion Jasmín je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Jasmín je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě