Pension Potůček Liberec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Potůček

Na Výběžku 89, Liberec
penziony a ubytování Liberec
Foto Pension Potůček

Pension potůček poskytuje ubytování za velice přívětivé ceny. Ubytování je poskytována ve 2-4lůžkových pokojí v několika kategoriích.

Pension Potůček disponuje kapacitou 32 lůžek. Nabízíme 2 -4 lůžkové pokoje v několika kategoriích, všechny jsou vybaveny televizí, skříňkou, židlemi a wifi. 1. patro nabízí i vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, nebo pouze sprchové kouty na pokoji. Přímo v objektu našeho pensionu se nachází restaurace, která vaří denní menu a minutková jídla. Zde nabízíme našim klientům snídaně v rámci ubytování. V letních měsícíh je možné využít i terasu s kapacitou 30 osob. Naši hosté uplatňují SLEVY v této restauraci řádově 10%. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že budete spokojeni. Zkuste ubytování tohoto typu v krásné klidné lokalitě za příjemné ceny

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Liberec, ale kde Pension Potůček hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Potůček Na Výběžku 89 Liberec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Pension Potůček

Ubytování Liberec
od 250 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Pension Potůček

Pension Potůček recenze na ubytování v Liberci

Reference na ubytování Pension Potůček

Nabízí Pension Potůček kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Potůček na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Potůček můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Potůček z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Potůček

Adresa a kontakt na Pension Potůček
Na Výběžku 89
46015 Liberec


ev.č.14948 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Potůček a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Potůček nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Potůček je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-liberec/pension-potucek">Pension Potůček je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Potůček je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě