Penzion Horka Světlá pod Ještědem

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Horka

Hoření Paseky 12, Světlá pod Ještědem
penziony a ubytování Světlá pod Ještědem
Foto Penzion Horka
Penzion Horka si rezervujte online

Penzion se nachází na jižním svahu Ještědského hřebene, s pohledem na Ještěd. Lokalita je typická pro Ještěd a okolí, od penzionu je nádherný výhled na údolí Máchova kraje. Ideální místo pro lyžování, turistiku, cyklistiku. Pouze 3 zastávky autobusu od lanovky (13 min.) Vás dělí od Ski areálu Ještěd. V přízemí penzionu je k dispozici restaurace, kde nabízíme snídaně a večeře (po domluvě i obědy). Vybavena je TV, stylovým barem. Je zde možnost salonku pro 15 lidí nebo pronájmu sálu pro 100 osob. (svatby, narozeniny, školení, zábavy, vystoupení, aerobní víkendy)

V penzionu se ubytuje 30 osob, v restauraci je k dispozici malý salonek pro 15 osob. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a sprchovým koutem. Kuchyňka a sprchový kout je k dispozici i mimo pokoje na chodbě. Wifi na pokoji i v celém penzionu. TV v restauraci. S restaurací je spojen sál, ve kterem se nachází videoprojektor, jeviště pro koncert či divadlo, nebo kapelu při oslavách. Je zde možné konat školení (100 osob). Ubytování je možné i s domácím mazlíčkem na pokoji.

Letní terasa pro letní obědy a grilování. Venkovní dětský koutek s prolézačkou a skluzavkou, pískoviště.

Pokoje v penzionu

Dvoj, tří a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky, sociálním zařízením a sprchou. Jeden rodinný apartmán se dvěma ložnicemi, se společným soc. zařízením a koupelnou. Ubytování se psem malé i velké rasy možné. Celková kapacita penzionu je 30 lůžek. 3×2 lůžkové 1×2 lůžkové + možnost přistýlky 2×3 lůžkové 2×4 lůžkové + možnost přistýlky 1× pokoj s dvěmi ložnicemi 4+3, 2 samostatné ložnice se společným soc. zařízením a koupelnou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Penzion Horka stravování

V přízemí penzionu je k dispozici restaurace, kde nabízíme snídaně a večeře a o víkendu obědy.
Pří obsazení penzionu je penzion nekuřácký. Vybavena je televizí pro promítání sportovních zápasů. Využití rovněž při školeních a kurzech. Restaurace je propojena se sálem pro 90 osob, který lze rozdělit. . (svatby, narozeniny, školení, zábavy, vystoupení, aerobní víkendy) V restauraci je 7 stolů a kulatý stůl pro 8 osob. V restauraci je bar.

Na objednávku domácí husa s knedlíkem a se zelím podávaná v tradičním českém nádobí a stylu. Pro labužníky vřele doporučujeme. Připravíme Studený raut, Raut s teplým bufetem, Slavnostní raut s teplým bufetem, Kompletní svatební meny a tabuli, Připavíme pro Vás narozeninové party, dětské oslavy. Nesmí chybět ani výzdoba, promyšlená organizace průběhu večera.

Popis okolí penzionu, Světlá pod Ještědem a Středohoří a Máchův kraj

Ještědský hřeben je místo pro turistiku, pro cyklistiku, ale i pro poznávání a objevování přírody. Můžete navštívit přírodní park Ještěd nebo nově budovaný Prales Ještěd.

Od penzionu není daleko ani do měst, Liberec a Český Dub, kde je velké množství turistických zajímavostí a památek.
V Liberecké Aréně (15 km od penzionu) můžete navštívit nejen hokejové zápasy, ale i koncerty a zahrát si bowling na moderních drahách. Kousek od Areny se nachází Multikino Cinestar. V Liberci je velmi atraktivní Centrum Babylon a Zoo s bílými tygry. V těsné blízkosti je nádherná botanická zahrada.

V okolí penzionu je mnoho možností jak trávit volný čas. Záleží jen na Vás, zda vyberete adrenalin, relax, sportovní aktivity nebo turistiku. Nabízí se turistické trasy, koupání na koupališti v těsné blízkosti penzionu, golf, minigolf, sjezd na koloběžkách z Ještědu, v zimě sjezdové lyžování, cyklistika, výlety do okolních hradů a zámků, atd.

Ski areál Ještěd Vám dále nabízí: 2 moderní čtyřsedačkové lanovky na Skalku a Černý vrch, 1 dvousedačkovou lanovku na Nových Pláních, 4 moderní kotvové vleky a 2 provázkové vleky. Centrální parkoviště pro více jak 500 automobilůdalší parkovací plochy u vleku F-10 a u vleku Bucharka. Několik půjčoven lyžařského a SNB vybavení přímo v areálu. Ski a SNB servis přímo u sjezdovky. Občerstvení v moderní samoobslužné restauraci ve Správní budově, nebo v kioscích u každé lanovky a vleku.

Řekne se Světlá pod Ještědem, Středohoří a Máchův kraj, ale kde Penzion Horka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Horka Hoření Paseky 12 Světlá pod Ještědem. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Po dálnici Praha - Liberec, dále směr Ještěd a potom Světlá pod Ještědem. Autobusem z Liberce směr Český Dub přes Ještěd.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Horka Světlá pod Ještědem Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 90 osob, TV místnost, přednáškový sál, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku - 20 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 2000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 600 m od penzionu, zapinkat stolní tenis, uklidnit se při minigolfu 2000 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 5000 m od penzionu, automat na šipky, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Horka poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Horka nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka, dětské hřiště, kino 9000 m od penzionu, houbaření.


Fotogalerie ubytování Penzion Horka

Penzion Horka recenze na ubytování ve Světlé pod Ještědem

Reference na ubytování Penzion Horka

Nabízí Penzion Horka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Horka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Horka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Horka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12216 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Horka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Horka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Horka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-svetla-pod-jestedem/penzion-horka">Penzion Horka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Horka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě