Penzion U muzea Liberec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U muzea Liberec

Vítězná 713/24, Liberec
penziony a ubytování Liberec
Foto Penzion U muzea Liberec
Penzion U muzea Liberec si rezervujte online

Nabízíme Vám příjemné ubytování v rodinném penzionu v nejhezčí části města Liberce obklopené zelení. V bezprostředním okolí našeho penzionu se nachází ZOO s bílými tygry, botanická zahrada, plavecký bazén s tobogány, Severočeské muzeum a galerie umění. Centrum města je vzdáleno pár minut chůzí. Další oblíbené turistické cíle v Liberci například horský hotel Ještěd, Aquapark Babylon, Wellness Babylon, IQpark Babylon, 4D Kino Babylon, Dinopark a Tipsport Aréna, jsou snadno dostupné autem nebo tramvají bez nutnosti přestupu (zastávka je 100 m od penzionu).

Pro děti Vám rádi poskytneme dětskou cestovní postýlku, nočník a stupátko k umyvadlu. Zapůjčíme Vám dětské hračky a společenské hry. Můžete využít naši zahradu s posezením, ohništěm, grilem a atrakcemi pro děti - megatrampolína, houpačky, klouzačka, pískoviště, bazének, zahradní sprcha atd. Všechny pokoje a interiéry penzionu jsou nekuřácké, ale venku je vyhrazen zastřešený prostor pro kuřáky. Ubytování se psem nebo jiným domácím mazlíčkem je možné. Parkoviště pro Váš automobil je přímo u penzionu a je střeženo kamerovým systémem s automatickou bránou. Parkování je zdarma.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a toaletou včetně ručníků a základních hygienických potřeb, manželské lůžko a samostatná lůžka vybavená kvalitními matracemi a lůžkovinami, stůl s křesly, šatní skříň, lednici a LCD TV se satelitem. Na všech pokojích je zdarma připojení k internetu - WiFi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion U muzea Liberec stravování

Na každém podlaží se nachází jídelna a plně vybavená kuchyňka s nádobím, sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, překapávačem na kávu, která vám je k dispozici zdarma stejně tak jako výběr z mnoha druhů kvalitních čajů. V případě zájmu pro vás rádi připravíme snídani podle vašeho přání. Pár kroků od penzionu můžete navštívit tři dobré restaurace.

Popis okolí penzionu, Liberec a Jizerské hory

Liberec je vyhledávaným sportovním střediskem v České republice. Leží mezi známými lyžařskými areály Ještěd a Bedřichov, kde najdete jak sjezdové tak běžecké tratě od těch nejjednodušších pro děti až po terény pro profesionály. Sportovní areál Ještěd je navíc místem častého konání skoků na lyžích. Bedřichov je zase znám především díky každoročnímu konání Jizerské 50, závodu v dálkovém běhu patřícím do série Ski Classics. V roce 2009 byl vybudován přímo v Liberci areál pro běžecké lyžování Vesec. Díky celkovému modernímu zázemí se Liberec stal v roce 2009 místem konání Mistrovství světa v klasickém lyžování. Všechny areály jsou dostupné MHD.

Dominantou Liberce je hora Ještěd vysoká 1012 m, na jehož vrcholu se tyčí architektonická památka hotel a vysílač Ještěd, ze kterého je krásný výhled na Liberec. Za jasného počasí dohlédnete až do Středních Čech. Ještěd je dostupný tramvají a dále kabinovou lanovkou. Nejbližší zastávka tramvaje je na dohled od penzionu.

ZOO Liberec je nejstarší českou zoologickou zahradou. Od penzionu se nachází ve vzdálenosti 700 m. Pouze v liberecké zahradě je v České republice k vidění bílá forma tygra indického. Dále je liberecká ZOO jedinou mimoasijskou zahradou, která se může pochlubit chovem takina čínského. Pouze zde můžete spatřit největší chovnou skupinu šimpanzů v Česku. Nezapomenutelným zážitkem je také krmení lachtanů, tučňáků, cvičení slonů nebo dětmi milovaná kontaktní ZOO.

Liberecká botanická zahrada leží od penzionu jen 500 m a jde o nejrozsáhlejší a nejmodernější skleníkový komplex v České republice. Její specializací je tropická a subtropická flóra. Stejně jako ZOO je otevřena celoročně. Velkým lákadlem pro děti je soustava akvárií s mořskými rybami a korály.

Centrum Babylon patří mezi nejnavštěvovanější místa Liberce. Jde o unikátní zábavní, hotelový a kongresový komplex. Kromě aquaparku zde naleznete čím dál oblíbenější iQpark neboli zábavně-naučné centrum plné interaktivních exponátů, zrcadlový labyrint, lunapark, laser game, bowling a mnoho dalších. Do blízkosti centra Vás dopraví tramvaj za 10 minut.

DinoPark je oblíbenou turistickou atrakcí pro děti s celoročním provozem. Od penzionu je vzdálen pouze 10 minut pěšky nebo 5 minut tramvají. Do úžasného světa druhohor Vás vtáhnou modely dinosaurů v životní velikosti. Dále je zde 4D kino, stezka pro odvážné děti DinoTrek, dětské paleontologické hřiště, tunel času, pravěký baobab, prehistorický les s deštěm, soustava dětských prolézaček a jiné.

Plavecký bazén nabízí aktivní formu odpočinku pro celou rodinu a je od penzionu vzdálen 400 m. Kromě 50 m, 25 m a dětského bazénu zde najdete skokanskou věž i prkno, dva tobogány, dravou řeku, skluzavku se čtyřmi drahami, vířivky, sauny, páry, wellness, potápěčskou věž, dětské brouzdaliště se skluzavkou pro nejmenší děti a další.

Tipsport Aréna je sportovní a kulturní stánek v Liberci. Můžete zde navštívit například hokejová nebo basketbalová utkání, konají se zde četná sportovní mistrovství a divácky atraktivní podívané. Aréna je otevřena také pro veřejné bruslení nebo bowling. Bohatý je též její kulturní program.

V blízkosti penzionu najdete také Severočeské muzeum, novorenesanční radnici, divadlo F. X. Šaldy, galerii, restaurace, kavárny, diskotéku, golfový trenažér, bowling, minigolf, tenisovou halu, ale i nákupní centrum. Děti jistě ocení nedávno vybudované dětské hřiště, které je pouhých 100 m od penzionu.

V nedalekém okolí Liberce můžete navštívit například hrad Grabštejn nebo zámek Lemberk, Frýdlant v Čechách, Sychrov či Hrubý Rohozec. Rodiny s dětmi se také často vydávají do blízkých Jizerských hor, ať už na cyklistický nebo pěší výlet.

Řekne se Liberec, Jizerské hory, ale kde Penzion U muzea Liberec hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Wellness Penzion U Muzea s.r.o. Vítězná 713/24 Liberec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion U muzea Liberec

Penzion U muzea Liberec recenze na ubytování v Liberci

Reference na ubytování Penzion U muzea Liberec

Nabízí Penzion U muzea Liberec kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U muzea Liberec na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U muzea Liberec můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U muzea Liberec z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12163 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U muzea Liberec a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U muzea Liberec nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U muzea Liberec je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-liberec/penzion-u-muzea-liberec">Penzion U muzea Liberec je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U muzea Liberec je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Privat Apartma Ulrych
  Privat Apartma Ulrych Komfortní ubytování v Liberci. Ubytování v soukromí v předměstské části Liberce. Jedná se o apartmány skládající se z obývacího pokoje,…
  penziony Liberec, ubytování od 715 Kč v lokalitě Jizerské hory
 • M+M apartmán
  M+M apartmán Apartmány se nachází v apartmánovém domě v klidné lokalitě 300m od centra Harrachova a 500m od lyžařských vleků. Apartmány M+M…
  penziony Harrachov, ubytování od 700 Kč v lokalitě Krkonoše
 • Penzion Onyx Lednice
  Penzion Onyx Lednice Penzion Onyx se nachází v Lednici v blízkosti centra města a zámeckého parku. Našim hostům nabízíme pohodlné ubytování…
  penziony Lednice, ubytování od 1200 Kč v lokalitě Pálava
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě