Horská chata Hubert Bedřichov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Horská chata Hubert

Bedřichov 1729, Bedřichov
penziony a ubytování Bedřichov
Foto Horská chata Hubert

Horská chata Hubert se nachází v Bedřichově přímo na hlavní sjezdovce Malinovka. Nabízí ubytování v pokojích s vlastním příslušenstvím, TV a Wifi připojením. Restaurace (jen v zimě a v létě), sauna, hydromasážní vana, dětské hřiště.

Horská chata Hubert se nachází v Bedřichově v Jizerských horách přímo na nejznámější sjezdovce Malinovka. Nabízí ubytování v pokojích s vlastním příslušenstvím, TV a Wifi připojením. U chaty je dětské hřiště. Pobyty jsou možné i s domácími mazlíčky. V sezóně možnost polopenzí, v mimosezóně (jaro, podzim) možnost vlastního vaření (polopenze pouze po dohodě pro větší skupinu). Hostům je k dispozici sauna a hydromasážní vana. Penzion je vhodný především pro rodiny s dětmi a skupiny.

Sjezdovka hned u chaty, 500m od chaty začínají běžecké tratě, turistické a cyklistické trasy. Koupaliště 500m. Bobová dráha v Janově n/N 2 km, Liberec (ZOO, botanická, Ještěd, Babylon) 10 km, ...

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a WiFi připojení na internet. Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové plus jeden apartmán pro šest osob.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Horská chata Hubert stravování

Restaurace je otevřena v létě a v zimě pouze pro ubytované hosty - možnost snídaní a věčeří. Vaříme tradiční českou kuchyni, čepujeme pivo Svijany. V mimosezónních měsících možnost vlastního vaření, polopenze jen po domluvě pro větší skupinu. 150 m od penzionu jsou hostům k dispozici dvě restaurace.

Popis okolí penzionu, Bedřichov a Jizerské hory

Penzion Horská chata Hubert nabízí celoroční ubytování s vyhlídkou do krásné přírody. V případě hezkého počasí je terasa chaty příjemným prostředím pro posezení, zahradní altán nabízí možnost grilování a pro nejmladší návštěvníky je připraveno venkovní dětské hřiště.
Penzion Horská chata Hubert se nachází v Jizerských horách v Bedřichově přímo v centru na nejvyhledávanější sjezdovce Malinovka, čímž se nabízí ideální zimní sportovní vyžití zejména pro rodiny s malými dětmi, ale také pro jednotlivce, kolektivy, školy v přírodě i sportovní kluby. V jeho okolí si přijdou na své nejen milovníci zimních sportů, ale i milovníci přírody, cyklistiky a pěší turistiky v jakémkoli ročním období.

Řekne se Bedřichov, Jizerské hory, ale kde Horská chata Hubert hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Horská chata Hubert Bedřichov 1729 Bedřichov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autem dojedete k chatě Hubert po celý rok vyjma zimy. Za sněhu můžete využít parkoviště 150 m od chaty.

Autobusem č. 101 z Jablonce nad Nisou - vystoupíte na zastávce Obecní úřad Bedřichov.


Ceník ubytování Horská chata Hubert

Horská chata Hubert zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Bedřichov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Horská chata Hubert

Horská chata Hubert recenze na ubytování v Bedřichově

Reference na ubytování Horská chata Hubert

Nabízí Horská chata Hubert kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Horská chata Hubert na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Horská chata Hubert můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Horská chata Hubert z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Horská chata Hubert

Adresa a kontakt na Horská chata Hubert
Bedřichov 1729
46812 Bedřichov


ev.č.15035 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Horská chata Hubert a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Horská chata Hubert nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Horská chata Hubert je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bedrichov/horska-chata-hubert">Horská chata Hubert je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Horská chata Hubert je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě