Penzion Horinka Velké Losiny

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Horinka

Pekařská 422, Velké Losiny
penziony a ubytování Velké Losiny
Foto Penzion Horinka

Penzion Horinka nabízí ubytovací služby s celoročním provozem v  centru obce Velké Losiny v Jeseníkách, v bezprostřední blízkosti areálu Lázní Velké Losiny.

Penzion Horinka  nabízí ubytovací služby s celoročním provozem v  centru obce Velké Losiny v Jeseníkách, v bezprostřední blízkosti areálu Lázní Velké Losiny.

V penzionu se nachází 17 dvoulůžkových pokojů s  vlastním sociálním zařízením (WC + sprchový kout), z  toho 4 pokoje pro osoby zdravotně postižené.   Penzion je vybaven také výtahem.   Parkování je možné na vlastním oploceném pozemku. Objekt je celý nekuřácký. Hostům je k dispozici také Wi-Fi připojení zdarma.

Pokoje v penzionu

Komfortně zařízené pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchou a WC a též WiFi připojením.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Velké Losiny a Jeseníky

Velké Losiny jsou jedním z nejnavštěvovanějších míst jesenického podhůří. Patří k často vyhledávaným místům pro dovolenou nebo léčebný pobyt na severní Moravě. Zdejší termální sirný pramen má velmi dobrý vliv na léčbu pohybového a dýchacího ústrojí. Venkovní termální bazén je v provozu od začátku května do konce září, krytý termální bazén v budově lázní je pak pro veřejnost k dispozici celoročně.
V létě celá řada značených turistických tras vybízí k procházkám i k náročnějším túrám po Jeseníkách. Výborné terény jsou zde i pro cykloturistiku. Navštívit můžete unikátní přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé stráně spojenou s exkurzí o vodním díle. Odtud se nabízí nádherný vyhled po okolí. Využít můžete také v létě i zimě nejnovější sportovní lyžařský areál se šestisedačkovou lanovkou, která vede na vrchol sjezdovky Medvědí.
V zimě dále pro lyžaře lyžařské středisko na Červenohorském sedle nebo Přemyslově a spousta upravovaných běžkařských tratí.
Protože jsou Velké Losiny rovněž místem s bohatou historií, k návštěvě láká místní unikátní renesanční zámek nebo proslavená výrobna ručního papíru a muzeum ručního papíru.
Velké Losiny v sobě spojují to nejlepší, co nabízí velká lázeňská města, s klidným prostředím uprostřed přírody.
Nabídka pro volný čas: Areál Kouty nad Desnou, Termální koupaliště v lázních Velké Losiny, Muzeum papíru, Zámek Velké Losiny, elektrárna Dlouhé stráně.

Řekne se Velké Losiny, Jeseníky, ale kde Penzion Horinka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Horinka Pekařská 422 Velké Losiny. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Check in: do 16:00 - NÁSLEDNĚ PROSÍM KONTAKTUJTE RECEPCI V PŘEDSTIHU


Ceník ubytování Penzion Horinka

Penzion Horinka zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Velké Losiny.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Horinka

Penzion Horinka recenze na ubytování ve Velkých Losinách

Reference na ubytování Penzion Horinka

Nabízí Penzion Horinka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Horinka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Horinka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Horinka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Horinka

Adresa a kontakt na Penzion Horinka
Pekařská 422
78815 Velké Losiny


ev.č.14968 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Horinka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Horinka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Horinka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-velke-losiny/penzion-horinka">Penzion Horinka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Horinka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě