Penzion Havelka Železná Ruda

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Havelka

Pancířská 406, Železná Ruda
penziony a ubytování Železná Ruda
Foto Penzion Havelka
Penzion Havelka si rezervujte online

Příjemný, nově zrekonstruovaný šumavský Penzion Havelka - "horské apartmá" se nachází přímo v Železné Rudě.

Penzion Havelka se nachází v klidné části horského města s výbornou dostupností do samotného centra (300 metrů). v nadmořské výšce 754 metrů nad mořem v údolí říčky Řezné. Díky své poloze mezi horskými vrcholy Šumavy má ideální podmínky pro zimní i letní turistiku, aktivní odpočinek i relaxaci.

Penzion Havelka disponuje novou kapacitou nově zrekonstruovaných 14× čtyřlůžkových horských apartmánů a 4× třílůžkových horských apartmánů každé s vlastním sociálním zařízením a TV. K dispozici je plně vybavena kuchyňská linka s jídelním koutem (indukční vařič, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí). Uzamykatelné trezory v každém apartmá.

Návštěvníkům je k dispozici bezplatné oplocené parkoviště a velká zahrada s ohništěm a herními prvky pro děti, v objektu pak společenská místnost pro 30 osob s vlastní kuchyňkou (možnost pořádání soukromých oslav). V objektu jsou k dispozici zdarma herní prvky: stolní fotbal, kulečník, společenské hry a stolní PC s připojením k internetu.

Po celém objektu je možnost připojení k internetu zdarma WIFI FREE.

Pokoje v penzionu

Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, aktivní sportovce i pro volnočasově zaměřenou klientelu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Havelka stravování

v blízkosti objektu 200 M

Popis okolí penzionu, Železná Ruda a Šumava a Český les

Horské město Železná Ruda leží v nadmořské výšce 754 m, v údolí říčky Řezné a ze všech stran je lemováno horskými vrcholy. Svojí polohou vytváří Železná Ruda ideální podmínky pro jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci.

Podle katastrálního výměru spadá pod Železnou Rudu též Alžbětín, Špičák, Pancíř a Hojsova Stráž.

Rozloha: 7979 ha

Počet obyvatel: 1630 obyvatel přihlášených k trvalému pobytu (rok 2018).

GPS: viz mapa

Řekne se Železná Ruda, Šumava a Český les, ale kde Penzion Havelka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Havelka Pancířská 406 Železná Ruda. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion Havelka je snadno dostupný ze zastávky ČD Železná Ruda - město (300 metrů)

Najdete nás cca. 3 km od hranic s Německem. Železná Ruda je vzdálena 40 km od Klatov, 80 km od Plzně, 170 km od Prahy a 190 km od Mnichova


Fotogalerie ubytování Penzion Havelka

Penzion Havelka recenze na ubytování v Železné Rudě

Reference na ubytování Penzion Havelka

Nabízí Penzion Havelka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Havelka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Havelka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Havelka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14935 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Šumava

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Havelka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Havelka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Havelka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zelezna-ruda/penzion-havelka">Penzion Havelka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Havelka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě