Penzion Havelka Železná Ruda

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Havelka

Pancířská 406, Železná Ruda
penziony a ubytování Železná Ruda
Foto Penzion Havelka
Penzion Havelka si rezervujte online

Penzion Havelka se nachází v klidné lokalitě 500 m od centra Železné Rudy, horského města ležícího v nadmořské výšce 754 m n. m. v údolí říčky Řezné. Díky své poloze mezi horskými vrcholy má ideální podmínky pro zimní i letní turistiku, pro aktivní odpočinek i relaxaci. Penzion Havelka je snadno dostupný ze železniční zastávky ČD Železná Ruda město (300 m).

Penzion Havelka disponuje kapacitou 15 čtyřlůžkových apartmá, každé s vlastním WC, sprchou, balkonem a kuchyňským koutem (vařič, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí) a radiomagnetofonem (přenosná TV k zapůjčení). Návštěvníkům je k dispozici bezplatné oplocené parkoviště a velká zahrada s ohništěm, v objektu pak společenská místnost pro 30 osob a úschovna kol a lyží. Použít lze i stolní tenis, stolní fotbal a kulečník, k zapůjčení jsou horská kola

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Havelka stravování

v blízkosti objektu

Řekne se Železná Ruda, Šumava a Český les, ale kde Penzion Havelka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Havelka Pancířská 406 Železná Ruda. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Havelka

Penzion Havelka recenze na ubytování v Železné Rudě

Reference na ubytování Penzion Havelka

Nabízí Penzion Havelka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Havelka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Havelka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Havelka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14935 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Šumava

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Havelka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Havelka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Havelka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zelezna-ruda/penzion-havelka">Penzion Havelka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Havelka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 420 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.