Relax Kyčera Prostřední Bečva

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Relax Kyčera

Prostřední Bečva 635, Prostřední Bečva
penziony a ubytování Prostřední Bečva
Foto Relax Kyčera
Relax Kyčera si rezervujte online

Relax Kyčera se nachází na jižním svahu Beskyd, na pravém břehu horního toku řeky Bečva. Nabízíme zákazníkům ubytování v 8 nově zrekonstruovaných srubech. Každý srub má velkou předsíň na kola nebo lyže, sociální zařízení, kuchyňku a 2 pokoje. V kuchyňce je základní vybavení pro 8 osob, lůžkoviny, včetně povlečení. Momentální kapacita je 64 lůžek.

Je zde také velký sál pro pořádání akcí-seminářů, schůzek, rodinných oslav, svateb, přátelských setkání, večírkůPokoje hotelu a wellness jsou momentálně v rekonstrukci.

Pokoje v penzionu

V každém srubu jsou 2 pokoje. Jeden 3 lůžkový, druhý 4 lůžkový. Jedna postel se nachází v přízemí. Pokoje ve srubech jsou vybaveny samostatnými lůžky š. 90cm, lůžkovinami, policemi, skříní.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Relax Kyčera stravování

Stravování je možné v naší stylové restauraci, s domácí kuchyní, která se nachází v hotelu.

Popis okolí penzionu, Prostřední Bečva a Beskydy - Valašsko

V okolí našeho areálu se nachází řada zimních středisek s lyžařskými vleky a běžkařských tratí.

300m od nás vede cyklostezka vedoucí z Horní Bečvy do Valašského Meziříčí. Je zde mnoho turisticky značených tras, houbařská oblast.

V Rožnově pod Radhoštěm, který je 5 km od nás se nachází tenisové kurty, tenisová hala, golfové hřiště, lanová dráha, koupaliště se 3 plaveckými bazény a tobogánem.

Valašský region je znám bohatou historií. Taktéž v Rožnově se nachází Valašské muzeum v přírodě s unikátními památkami lidových zvyků a tradic. Nad námi se rozkládá majestátná hora Radhošť se sochou Radegasta a kaplíčkou Cyrila a Metoděje. Hrady Štramberk a Hukvaldy, muzeum ve Velkých Karlovicích, rozhledna Súkeická a mnoho dalších pamětihodností.

Řekne se Prostřední Bečva, Beskydy - Valašsko, ale kde Relax Kyčera hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Relax Kyčera Prostřední Bečva 635 Prostřední Bečva. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Relax Kyčera se nachází 150m od hlavního tahu Valašské Meziříčí Makov E442 tah 35. Autobusová zastávka je 400m-Dolní Bečva -U tabulí.


Fotogalerie ubytování Relax Kyčera

Relax Kyčera recenze na ubytování v Prostřední Bečvě

Reference na ubytování Relax Kyčera

Nabízí Relax Kyčera kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Relax Kyčera na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Relax Kyčera můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Relax Kyčera z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15063 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Relax Kyčera a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Relax Kyčera nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Relax Kyčera je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-prostredni-becva/relax-kycera">Relax Kyčera je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Relax Kyčera je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě