Pension Pamferka Železná Ruda

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Pamferka

Pamferova Huť 63, Železná Ruda
penziony a ubytování Železná Ruda
Foto Pension Pamferka

Penzion Pamferka na Šumavě nabízí komfortní a moderní ubytování pro rodiny s dětmi, pro přátele a party rodin, pro cvičební pobyty i teambuildingové akce. Celý penzion je moderně zrekonstruovaný v roce 2012. Hosté zde najdou odpočinek i zábavu. Pension Pamferka najdete pouhých 0,8 km nad Železnou Rudou. Neporušená příroda, louky, lesy, potok, čistý vzduch umocní zážitek z Vaší dovolené. Všechny prostory penzionu jsou NEKUŘÁCKÉ. Příjemné apartmány s výhledem do přírody a maximální soukromí, společenská místnost s krbem, venkovní grilování, terasa, dětská herna, tělocvična, dětské hřiště, vyhřívaný bazén s vířivkou, sauna, to je opravdový odpočinek na Pamferce v lůně šumavské přírody.

Penzion nabízí svým ubytovaným hostům wellness prostory, které je nutno si rezervovat. Venkovní vyhřívaný vířívý bazén s protiproudem (5, 5×2 ,5 m pro 4os) - v provozu sezonně, venkovní vířivka (2, 25×2 ,55 m pro 4 osoby) v provozu sezonně, sauna (pára s vůní) + ochlazovna + odpočívárna (pro 4 osoby).

Připojení k internetu přes Wi-Fi v celém pensionu, na pokojích za poplatek. Parkování auta pro každý pokoj je přímo u penzionu.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje jsou moderně vybaveny kvalitním bytelným nábytkem vyráběným přesně na míru, designově laděno v přírodních tónech, doplněno sezonní dekorací a závěsy.

Všechny pokoje mají vlastní balkon nebo terasu s výhledem do lesů, možnost přistýlky pro dítě, na podlaze PVC, v koupelnách dlažbu, celkové podlahové vytápění, v ceně pobytu použití ložního prádla, osušky a ručníku na pokojích, v kuchyňském koutu je veškeré nádobí, utěrka, jar, houbička, popř. tablety do myčky, možnost zapůjčit dětskou postýlku, židličku, vaničku, nočník, stupínek, možnost po dohodě se správcem použít pračku a sušičku, možnost po dohodě za poplatek ubytovat i s domácími mazlíčky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Pension Pamferka stravování

Bohatá bufetová snídaně, večeře - denní domácí menu (nutno rezervovat předem či u snídaně), občerstvení. Na přání zajistíme polo/plnou penzi (nutno předem objednat).

Řekne se Železná Ruda, Šumava a Český les, ale kde Pension Pamferka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Pamferka Pamferova Huť 63 Železná Ruda. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Pension Pamferka

Pension Pamferka zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Železná Ruda.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Pamferka

Pension Pamferka recenze na ubytování v Železné Rudě

Reference na ubytování Pension Pamferka

Nabízí Pension Pamferka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Pamferka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Pamferka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Pamferka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Pamferka

Adresa a kontakt na Pension Pamferka
Pamferova Huť 63
34004 Železná Ruda


ev.č.15038 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Šumava

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Pamferka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Pamferka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Pamferka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zelezna-ruda/pension-pamferka">Pension Pamferka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Pamferka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Rozárka
  Penzion Rozárka Chata Rozárka leží uprostřed Krkonoš v malebné obci Dolní Dvůr a nabízí ubytování v klidném přírodním prostředí. V domě…
  penziony Dolní Dvůr, ubytování od 3985 Kč v lokalitě Krkonoše
 • Pension Antica
  Pension Antica Pension Antica se nachází v historickém centru Plzně, pouhých 5 minut chůze od centrálního náměstí a městského parku.…
  penziony Plzeň, ubytování od 780 Kč
 • Na 15. poledníku
  Na 15. poledníku Nabízíme Vám ubytování v penzionu Na 15. poledníku, který se nachází přímo v historickém jádru měta Jindřichův Hradec.…
  penziony Jindřichův Hradec, ubytování od 720 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě