Penzion Vyhlídka Hojsova Stráž

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Vyhlídka

Hojsova Stráž 7, Hojsova Stráž
penziony a ubytování Hojsova Stráž
Foto Penzion Vyhlídka
Penzion Vyhlídka si rezervujte online

Rodinný penzion Vyhlídka najdete v obci Hojsova Stráž nedaleko od Železné Rudy, v klidném a romantickém prostředí šumavských lesů na okraji Národního parku Šumava.

Penzion Vyhlídka - Hojsova Stráž, Šumava (950m. n. m.) najdete v obci Hojsova Stráž nedaleko od Železné Rudy. Penzion má k dispozici 2, 3, 4 lůžkové pokoje. Celková kapacita penzionu je 36+6 lůžek.

K dispozici je dále nekuřácká jídelna, která se může změnit v učebnu, hernu, taneční parket, možností zapůjčení her (šachy, člověče…) a spoustu hraček pro naše nejmenší, saunu.

V letních měsících má co nabídnout velká udržovaná zahrada s bazénem a solárním ohřevem, dětský koutek s pískovištěm, dřevěnými hračkami a houpačkami. Na zahradě je travnaté hřiště, nebo zahradní posezení s grilem, ohništěm a krbem.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje mají socíální zařízení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Vyhlídka stravování

Penzion Vyhlídka nabízí ubytování se snídaní či polopenzí, v penzionu nelze vařit individuálně. K dispozici je celodenně restaurace, kde se podávají hotová jídla, minutky a různé laskominy. Jsme držitelem certifikátu Šumava originální produkt.

Popis okolí penzionu, Hojsova Stráž a Šumava a Český les

Přímo před penzionem Vyhlídka začínají tratě cykloturistické i pro pěší turistiku. , běžecké tratě, /strojově upravované/, lyžařské vleky jsou v Hojsově Stráži 2vhodné pro rodiny s dětmi. Železná Ruda nabízí bowling, motokáry, tenis, nebo krytý bazén. , V letních měsících jezdí EKO autobusy směr Modrava, Prášily, Povydří, Čenkova pila, které vozí i kola. Kola je možno zapůjčit v půjčovně. V zimě se letní trasy promění v lyžařské běžecké tratě - 60km upravených stop. V Železné Rudě je několik vleků a SKI areál ŠPIČÁK je vzdálem cca6km od nás, také si můžete zalyžovat na Velkém Javoru cca 20minut jízdy autem.

Řekne se Hojsova Stráž, Šumava a Český les, ale kde Penzion Vyhlídka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Vyhlídka Hojsova Stráž 7 Hojsova Stráž. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusové nádraží: 20 m Vlakové nádraží: 2500 m

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Vyhlídka Hojsova Stráž Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u penzionu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku -, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, nejbližší půjčovna lyží je.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Vyhlídka poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Vyhlídka nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, solárium.


Fotogalerie ubytování Penzion Vyhlídka

Penzion Vyhlídka recenze na ubytování v Hojsově Stráži

Reference na ubytování Penzion Vyhlídka

Nabízí Penzion Vyhlídka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Vyhlídka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Vyhlídka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Vyhlídka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10737 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Šumava

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Vyhlídka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Vyhlídka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Vyhlídka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-hojsova-straz/penzion-vyhlidka">Penzion Vyhlídka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Vyhlídka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Beta
  Penzion Beta Vítejte v lázeňském městě Luhačovice, proslulém jak přírodními léčivými prameny a dlouhou tradicí lázeňské léčby, tak…
  penziony Luhačovice, ubytování od 1100 Kč v lokalitě Lázně
 • V Ráji
  V Ráji Penzion se nachází v Jižních čechách ve městě Strakonice. Svým hostům nabízíme ubytování v příjemném jedno a dvoulůžkovém pokoji.…
  penziony Strakonice, ubytování od 500 Kč v lokalitě Šumava
 • Penzion Alexander
  Penzion Alexander Pension Alexander se nachází v klidné časti města Jilemnice a disponuje kapacitou pro 18 osob. Penzion je…
  penziony Jilemnice, ubytování od 750 Kč v lokalitě Krkonoše
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 482 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.