Penzion Bobešova bouda Železná Ruda

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Bobešova bouda

Klatovská 53, Železná Ruda
penziony a ubytování Železná Ruda
Foto Penzion Bobešova bouda

Tříhvězdičkový Pension Bobešova bouda se nachází na okraji Železné Rudy a nabízí Vám kompletní ubytovací služby. V roce 2013 proběhla náročná rekonstrukce. Při této rekonstrukci jsme se snažil vybudovat útulný penzionek s domácí atmosférou.

Kapacita Pensionu Bobešova bouda 35 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích.

Hostům je k dispozici restaurace s barem, krbovými kamny a velkoformátovou televizí. Součástí restaurace je plně vybavený dětský koutek. Dále lze využít sounu a infrasaunu. Pro sportovní aktivity je možné využít fitcentrum, tělocvičnu, tenisový kurt, stolní tenis, kulečníkový stůl - pool, stolní fotbal, volejbalové hřiště a půjčovnu sportovních potřeb. Středisko je vhodné jak pro rodinnou rekreaci, tak i pro vzdělávací akce, školy v přírodě apod.

Možnost parkování u objektu. Pobyt psa zdarma.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové, všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením. Na všech pokojích je TV. Dále se zde nachází čtyřlůžkový apartmán se dvěma ložnicemi a obývacím pokojem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Bobešova bouda stravování

V penzionu zajistíme ubytování s polopenzí, pro skupinové pobyty (školy, školení atd.) i plnou penzi.

Popis okolí penzionu, Železná Ruda a Šumava a Český les

Město Železná Ruda leží v údolí v nadmořské výšce 754 m a je ideálním výchozím místem pro objevování krás, které Šumava nabízí. Většina sjezdových lyžařských tratí je umístěna na jižních svazích. Podmínky pro běžkaře jsou rovněž příznivé. V letním období se mohou rekreanti věnovat pěší turistice a výletům na horských kolech.

Řekne se Železná Ruda, Šumava a Český les, ale kde Penzion Bobešova bouda hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Bobešova bouda Klatovská 53 Železná Ruda. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 300 m Vlakové nádraží: 50 m

Doplňující informace

Možnost zapůjčení dětské postýlky za poplatek 10, - Kč/den.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Bobešova bouda Železná Ruda Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, TV místnost, informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u penzionu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), zapinkat stolní tenis, tělocvična či sportovní hala, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je, nejbližší půjčovna lyží je 5000 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Bobešova bouda poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Bobešova bouda nabízí: restaurace 200 m od penzionu, bar 200 m od penzionu, zahrádka, cukrárna 200 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: noční klub 200 m od penzionu, dětské hřiště, houbaření, kasíno 100 m od penzionu, masáže.


Ceník ubytování Penzion Bobešova bouda

Penzion Bobešova bouda zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Železná Ruda.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Bobešova bouda

Penzion Bobešova bouda recenze na ubytování v Železné Rudě

1 Reference, komentáře

  • reagujte na tento názor Úterý, 07 Leden 2014 09:11 reference od Jindřiška Holubová

    Již podle přidělených bodů (10) je zřejmé, že jsme byly s kamarádkou maximálně spokojeny a určitě se budeme vracet. Líbilo se nám úplně vše - bezchybné a vstřícné chování pana Zápotockého, přístup ke klientům a také domácí strava.

Reference na ubytování Penzion Bobešova bouda

Nabízí Penzion Bobešova bouda kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Bobešova bouda na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Bobešova bouda můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Bobešova bouda z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Bobešova bouda

Adresa a kontakt na Penzion Bobešova bouda
Klatovská 53
34004 Železná Ruda


ev.č.10703 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Šumava

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Bobešova bouda a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Bobešova bouda nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Bobešova bouda je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zelezna-ruda/penzion-bobesova-bouda">Penzion Bobešova bouda je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Bobešova bouda je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě