Penzion Montana Nýrsko

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Montana

Zelená Lhota 41, Nýrsko
penziony a ubytování Nýrsko
Foto Penzion Montana
Penzion Montana si rezervujte online

Rodinný penzion Montana se nachází v Chráněné krajinné oblasti Šumavy v osadě Zelená Lhota. Jsme 7 km od Nýrska, 12 km od Špičáku, 15 km od Železné Rudy. Penzion má celoroční provoz a ubytování nabízíme ve 3 samostatných apartmánech o kapacitě 14 osob.

Rodinný Penzion Montana se nachází v chráněné krajinné oblasti Šumavy na Železnorudsku v nadmořké výšce 650 m. n. m. Penzion Montana je celoročně otevřený a je vhodný pro rodiny s dětmi, skupinové pobyty, pobyty pro seniory. Ubytovací kapacita je 14 osob ve dvou, tří a čtyřlůžkových apartmánech. Každý apartmán má vlastní vchod, vybavenou kuchyňku, minibar, obývací pokoj s TV, ložnici, koupelnu s WC a sprchovým koutem. Pro Vaše maximální pohodlí jsou dále k dispozici ručníky, mýdla, nádobí, mikrovlnná trouba, lednice, varná konvice, kávovar, elektrický vařič. V letních měsících můžete využít zahradu o rozloze 5000 m2, kde si můžete posedět na slunci, ve stínu stromů i u potoka.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Montana stravování

Komplet zařízené kuchyňky v každém apartmánu, možnost vlastního vaření. Naproti přes cestu je restaurace.

Popis okolí penzionu, Nýrsko a Šumava a Český les

Okolí je ideální pro horskou cyklistiku, turistiku. Sběr borůvek a houby tu rostou od léta do podzimu v hojném množství asi 15 min. chůze od penzionu. V zimě jsou v okolí upravené běžkařské trasy. Ski areály v Hojsové Stráži - 2 km, Ski areály v Železné Rudě - 14 km, Ski areá Špičák -12 km.

Řekne se Nýrsko, Šumava a Český les, ale kde Penzion Montana hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Montana Zelená Lhota 41 Nýrsko. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusová zastávka je vzdálená 150 m. železniční stanice Zelená Lhota 1km (zajistíme dopravu zdarma do našeho penzionu). Plavání v krytém bazénu Klatovy 24 km, v Německu Osserbad Lam je aquapark s tobogány, výřivkou i saunou, Aquapark Horažďovice.
Další typy na výlety: Horské vrcholy - Ostrý, Prenet, Pancíř, Špičák, Velký Javor (Německo), Údolní nádrž Hamry, Údolní nádrž Nýrsko, Bílá strž - vodopád, Černé a Čertovo jezero, Lake jezero, Železná Ruda - slalomové káry a dětské hřiště ve sportovním areálu, EKO autobus po Národním parku Šumava, přírodní koupaliště v Nýrsku a Dešenicích -3 km. Hamry, Domažlice, Klatovy - katakomby, Černá věž.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Montana Nýrsko Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku - 6000 m od penzionu, zacvičit ve fitness, zapinkat stolní tenis, automat na šipky, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Montana poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, houbaření.


Fotogalerie ubytování Penzion Montana

Penzion Montana recenze na ubytování v Nýrsku

Reference na ubytování Penzion Montana

Nabízí Penzion Montana kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Montana na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Montana můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Montana z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14628 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Šumava

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Montana a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Montana nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Montana je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-nyrsko/penzion-montana">Penzion Montana je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Montana je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Vila Kyjov
  Penzion Vila Kyjov Penzion Vila Kyjov vznikl rekonstrukcí původní Šádovy vily. Exteriér i interiér je přizpůsoben stylu 1. republiky.…
  penziony Kyjov, ubytování od 650 Kč
 • Pension Berta
  Pension Berta Pension Berta je pension rodinného typu. Sídlí v nově postaveném rodinném domě, který se nachází v klidném…
  penziony Praha-Chodov, ubytování od 1050 Kč
 • Penzion U Heligonky
  Pension U Heligonky nabízí kvalitní, cenově dostupné ubytování přímo v centru Brna. Díky svojí poloze je centrum…
  penziony Brno-Zábrdovice, ubytování od 950 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 432 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.