Penzion Dominik Železná Ruda

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Dominik

Klatovská 293, Železná Ruda
penziony a ubytování Železná Ruda
Foto Penzion Dominik
Penzion Dominik si rezervujte online

V našem Penzionu Dominik v Železné Rudě na Šumavě naleznete velice příjemné prostředí pro Vaší dovolenou, pořádání rodinných oslav, sportovních akcí, škol v přírodě, porad či firemních školení. Penzion Dominik je využíván také sportovními družstvy k pořádání sportovních soustředění.

Penzion Dominik je nový penzion postavený na příjezdové cestě z Plzně do Železné Rudy, která leží v nadmořské výšce 754 m, v údolí říčky Řezné. Město je ze všech stran lemováno horskými vrcholy. Svojí polohou vytváří Železná Ruda ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci. U nás v penzionu na Vás dýchne šumavská krása doslova z každého koutu.

Z původních dvou samostatných objektů vznikl ucelený areál. Součástí projektu je vybudování dostatečného počtu parkovacích míst včetně venkovního osvětlení s nově zrekonstruovaným vjezdem ze silnice I. třídy Klatovy – Železná Ruda. Vzniklo celkem 26 apartmánů s 60 lůžky. Velikost jednotlivých apartmánů se pohybuje od 20 do 50m2.

Vedle ubytovacích služeb penzion nabízí řadu doprovodných aktivit – fitness, prostory pro školení, kongresová turistika, umělou horolezeckou stěnu, rekondiční pobyty, půjčování sportovních potřeb aj.

Penzion je určen všem potencionálním návštěvníkům a turistům daného regionu, všech věkových kategorií bez omezení, požadující odpovídající míru kvality ubytování za přijatelnou cenu s bohatou nabídkou volnočasových aktivit.

Pokoje v penzionu

Apartmány jsou tvořeny předsíňkou, pokojem s kuchyňkou, koupelnou a WC. Jednotlivé apartmány jsou vybaveny takových způsobem, který odpovídá náročnosti současných návštěvníků na rekreaci a odpočinek.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Železná Ruda a Šumava a Český les

Penzion Dominik je situován do prostředí jedinečné přírody Šumavy a je tak ideálním místem jak k relaxaci, tak aktivnímu odpočinku. V létě je možno vyrazit na nedaleké cyklostezky, v zimě lze využít celou řadu sjezdovek, z nichž nejbližší je vzdálená cca 5 minut a nese jménoBelveder.

Nedaleko od našeho penzionu se také nachází lyžařský areál na Špičáku, který je vzdálen 10minut vlakem. Ať už přijedete v létě nebo v zimě, lze si v naší půjčovně půjčit sportovní vybavení (kola, lyže).

Řekne se Železná Ruda, Šumava a Český les, ale kde Penzion Dominik hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Dominik Klatovská 293 Železná Ruda. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Dominik

Penzion Dominik recenze na ubytování v Železné Rudě

Reference na ubytování Penzion Dominik

Nabízí Penzion Dominik kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Dominik na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Dominik můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Dominik z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10704 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Šumava

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Dominik a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Dominik nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Dominik je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zelezna-ruda/penzion-dominik">Penzion Dominik je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Dominik je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Vila Kyjov
  Penzion Vila Kyjov Penzion Vila Kyjov vznikl rekonstrukcí původní Šádovy vily. Exteriér i interiér je přizpůsoben stylu 1. republiky.…
  penziony Kyjov, ubytování od 650 Kč
 • Pension Berta
  Pension Berta Pension Berta je pension rodinného typu. Sídlí v nově postaveném rodinném domě, který se nachází v klidném…
  penziony Praha-Chodov, ubytování od 1050 Kč
 • Penzion U Heligonky
  Pension U Heligonky nabízí kvalitní, cenově dostupné ubytování přímo v centru Brna. Díky svojí poloze je centrum…
  penziony Brno-Zábrdovice, ubytování od 950 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 436 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.