Horská chata U Sněhuláka Železná Ruda

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Horská chata U Sněhuláka

Hojsova Stráž 5, Železná Ruda
penziony a ubytování Hojsova Stráž
Foto Horská chata U Sněhuláka

Ubytování na Šumavě a ještě k tomu vtipně, hravě – to umí jen Sněhulák.

Při rekonstrukci našeho penzionu jsme kladli důraz především na šumavskou tradici, proto je každý pokoj laděn do své barvy a má ve výbavě historickou skříň. Večer ulehnete do pravého českého kanafasu.
Horská chata U Sněhuláka má přízemí a podkroví – v přízemí na vás čekají 3 pokoje, dále pak tu máme společnou kuchyňku a společenskou místnost. V podkroví jsou další 3 pokoje a navíc jeden apartmán (byt 2+1). Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení některé ještě navíc vlastní kuchyňku. Celková kapacita našeho šumavského ubytování je 26 lůžek. Našim hostům je k dispozici také lyžárna, kolárna, gril, ohniště. Parkování u domu zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Železná Ruda, Šumava a Český les, ale kde Horská chata U Sněhuláka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Horská chata U Sněhuláka Hojsova Stráž 5 Železná Ruda. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Obec Hojsova Stráž se nachází v nadmořské výšce 890 m, na klatovsku v západní části Šumavy, Železná Ruda je vzdálena jen 10 km. Tato obec vznikla v 16. století jako domov horníků, kteří těžili rudy v okolních dolech. Na významu začala však získávat až ve 20. století s rozvojem turistiky na železnorudsku. Svoji polohou v Národním parku Šumava a zároveň výbornou dopravní dostupností je „Hojsovka“ jako stvořená pro vaši dovolenou. I v minulosti naše chata sloužila jako “ Ferienhaus“ pro turisty, a to koncem 19. století a za první republiky, my na tuto tradici s pokorou navazujeme. pohled do krajiny Dopravní dostupnost Chata U Sněhuláka leží na začátku obce Hojsova Stráž při komunikaci Klatovy–Nýrsko–Železná Ruda a je tudíž velmi dobře dostupná autem i v zimě. A to se dá při ubytování na Šumavě považovat skoro za poklad. Svůj vůz pohodlně zaparkujete přímo U Sněhuláka. Autobusová zastávka je od chaty vzdálena cca 100 m a autobusy ČSAD zde jezdí cca každé 2 hodiny. To na vlak se trochu projdete – nádraží se nachází 2 km od obce v překrásném lese a vláčky jezdí každou hodinu. Využijte tedy veřejnou dopravu ke svým výletům po horách. Romantiky není nikdy dost! Šumava je na výlety jako stvořená.

Stručný seznam služeb při ubytování

Horská chata U Sněhuláka Železná Ruda Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 120 Kč, parkoviště u penzionu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), nejbližší půjčovna lyží je.

Zaměření ubytování v penzionu

Horská chata U Sněhuláka poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku.


Ceník ubytování Horská chata U Sněhuláka

Horská chata U Sněhuláka zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Hojsova Stráž.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Horská chata U Sněhuláka

Horská chata U Sněhuláka recenze na ubytování v Železné Rudě

Reference na ubytování Horská chata U Sněhuláka

Nabízí Horská chata U Sněhuláka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Horská chata U Sněhuláka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Horská chata U Sněhuláka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Horská chata U Sněhuláka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Horská chata U Sněhuláka

Adresa a kontakt na Horská chata U Sněhuláka
Hojsova Stráž 5
34022 Železná Ruda


ev.č.14524 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Horská chata U Sněhuláka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Horská chata U Sněhuláka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Horská chata U Sněhuláka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-hojsova-straz/horska-chata-u-snehulaka">Horská chata U Sněhuláka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Horská chata U Sněhuláka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v okrese Klatovy

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 230 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.