Apartmány Šumava Železná Ruda

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Apartmány Šumava

Hojsova Stráž 68/69, Železná Ruda
penziony a ubytování Železná Ruda
Foto Apartmány Šumava
Apartmány Šumava si rezervujte online

hata a Apartmány se nachází v nádherném prostředí Šumavy, v klidné části obce Hojsova Stráž v nadm. výšce 900 m nedaleko měst Železná Ruda a Nýrsko a lyžařského areálu Špičák. K dispozici jsou 3-5 lůžkové pokoje a 6lůžkové apartmány.

Chata a Apartmány se nacházejí na společném oploceném pozemku, kde mohou hosté využívat zahradu s posezením a dětský koutek, každá chata má své parkoviště. K dispozici je ZDARMA přístup na internet prostřednictvím WIFI připojení.

Chata a Apartmány se nachází v nádherném prostředí Šumavy, v klidné části obce Hojsova Stráž v nadm. výšce 900 m nedaleko měst Železná Ruda a Nýrsko a lyžařského areálu Špičák.

V okolí je možno se celoročně pasivně i aktivně rekreovat na rozsáhlých sítích značených cyklostezek a turistických tras, na blízkých sjezdovkách s vleky příp. na kilometrech upravených běžkařských stop. Do sportovního areálu Špičák vzdáleného 7 km je možno dojet autem, autobusem (zastávka 200m) nebo vlakem (nádraží 1,5 km). Velký Javor (Grosser Arber) je 20 km od nás. Mírnější sjezdovky s vleky jsou v pěším dosahu. Několik restaurací a obchod jsou v dosahu pěší chůze.

Pokoje v penzionu

K dispozici jsou 3-5 lůžkové pokoje a 6lůžkové apartmány.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Železná Ruda, Šumava a Český les, ale kde Apartmány Šumava hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Chata a apartmány Šumava Hojsova Stráž 68/69 Železná Ruda. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Apartmány Šumava

Apartmány Šumava recenze na ubytování v Železné Rudě

Reference na ubytování Apartmány Šumava

Nabízí Apartmány Šumava kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmány Šumava na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Apartmány Šumava můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmány Šumava z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15036 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Šumava

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Apartmány Šumava a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Apartmány Šumava nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Apartmány Šumava je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zelezna-ruda/apartmany-sumava">Apartmány Šumava je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Apartmány Šumava je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě