Apartmány Šumava Železná Ruda

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Apartmány Šumava

Hojsova Stráž 68/69, Železná Ruda
penziony a ubytování Železná Ruda
Foto Apartmány Šumava

hata a Apartmány se nachází v nádherném prostředí Šumavy, v klidné části obce Hojsova Stráž v nadm. výšce 900 m nedaleko měst Železná Ruda a Nýrsko a lyžařského areálu Špičák. K dispozici jsou 3-5 lůžkové pokoje a 6lůžkové apartmány.

Chata a Apartmány se nacházejí na společném oploceném pozemku, kde mohou hosté využívat zahradu s posezením a dětský koutek, každá chata má své parkoviště. K dispozici je ZDARMA přístup na internet prostřednictvím WIFI připojení.

Chata a Apartmány se nachází v nádherném prostředí Šumavy, v klidné části obce Hojsova Stráž v nadm. výšce 900 m nedaleko měst Železná Ruda a Nýrsko a lyžařského areálu Špičák.

V okolí je možno se celoročně pasivně i aktivně rekreovat na rozsáhlých sítích značených cyklostezek a turistických tras, na blízkých sjezdovkách s vleky příp. na kilometrech upravených běžkařských stop. Do sportovního areálu Špičák vzdáleného 7 km je možno dojet autem, autobusem (zastávka 200m) nebo vlakem (nádraží 1,5 km). Velký Javor (Grosser Arber) je 20 km od nás. Mírnější sjezdovky s vleky jsou v pěším dosahu. Několik restaurací a obchod jsou v dosahu pěší chůze.

Pokoje v penzionu

K dispozici jsou 3-5 lůžkové pokoje a 6lůžkové apartmány.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Železná Ruda, Šumava a Český les, ale kde Apartmány Šumava hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Chata a apartmány Šumava Hojsova Stráž 68/69 Železná Ruda. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Apartmány Šumava

Apartmány Šumava zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Železná Ruda.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Apartmány Šumava

Apartmány Šumava recenze na ubytování v Železné Rudě

Reference na ubytování Apartmány Šumava

Nabízí Apartmány Šumava kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmány Šumava na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Apartmány Šumava můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmány Šumava z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Apartmány Šumava

Adresa a kontakt na Apartmány Šumava
Hojsova Stráž 68/69
34022 Železná Ruda


ev.č.15036 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Apartmány Šumava a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Apartmány Šumava nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Apartmány Šumava je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zelezna-ruda/apartmany-sumava">Apartmány Šumava je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Apartmány Šumava je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Willa
  Penzion Willa Panzion se nachází přímo v centru Jihlavy, vedle radnice. Nacházíme se v centru dění Jihlavy, katakomby v sousedstí,…
  penziony Jihlava, v lokalitě Vysočina
 • Penzion Na Návrší
  Penzion Na Návrší Penzion-apartman Na Návrší Znojmo se nachází v blízkosti středu města. Nabízí ubytování ve 2 pokojích s maximální kapacitou 8…
  penziony Znojmo,
 • Pension Jitka
  Pension Jitka Penzion rodinného typu nabízí příjemné ubytování v klidnější části Plzně, 2 km od centra města, v pokojích s vlastním…
  penziony Plzeň,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v okrese Klatovy

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 108 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.