Pension Centrum Špindlerův Mlýn

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Centrum

Špindlerův Mlýn 169, Špindlerův Mlýn
penziony a ubytování Špindlerův Mlýn
Foto Pension Centrum

Malý rodinný pension Centrum Vás zve k příjemnému pobytu ve Špindlerově Mlýně. Pension Centrum se skutečně nachází v centru města, ale přitom zde najdete klid i pohodu.

Malý rodinný Pension Centrum Vás zve k příjemnému pobytu ve Špindlerově Mlýně. Pension Centrum se skutečně nachází v centru města, ale přitom zde najdete klid i pohodu.

Máme pro vás připraveny dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje.

Pro hosty je připravena možnost využití mikrovlné trouby, varné konvice a lednice. Nabízíme možnost pronajmutí celého pensionu pro přátelská i pracovní setkání.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC, TV+Sat, Wifi.

V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně formou švédského stolu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Centrum stravování

Snídaně 07.30 -9.30 Možnost malého občerstvení

Popis okolí penzionu, Špindlerův Mlýn a Krkonoše

Pension se nachází v centru města, v klidné části.
Výborná dostupnost vleků a sjezdovek. Možnost odjet do Skiarealu Sv. Petr na lyžích. Sáňkářská dráha.
Letní aktivity
Petanque, tenis, squash, aquacentrum, bobová dráha, cykloturistika, pěší turistika, Nordicwalking, monkey park, lezecká stěna, Beach volleyball, přemostění přes 125m dlouhé údolí na laně a obří houpačka, trampolína a spousta dalších aktivit.

Řekne se Špindlerův Mlýn, Krkonoše, ale kde Pension Centrum hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Centrum Špindlerův Mlýn 169 Špindlerův Mlýn. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Centrum Špindlerův Mlýn Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště za poplatek 100 Kč, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol, směnárna v penzionu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 1000 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 500 m od penzionu, zacvičit ve fitness 50 m od penzionu, zahrát bowling 20 m od penzionu, zahrát si squash nebo ricochet 1000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 500 m od penzionu, uklidnit se při minigolfu 500 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 100 m od penzionu, půjčovna sportovního vybavení je 100 m od penzionu, nejbližší půjčovna lyží je 100 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Centrum poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, business, levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Centrum nabízí: restaurace 50 m od penzionu, bar 50 m od penzionu, pizzerie 100 m od penzionu, kavárna 50 m od penzionu, cukrárna 500 m od penzionu, pivnice 50 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 20 m od penzionu, noční klub 50 m od penzionu, diskotéka 50 m od penzionu, dětské hřiště 50 m od penzionu, kino 500 m od penzionu, houbaření, pára 50 m od penzionu, whirlpool 20 m od penzionu, masáže 50 m od penzionu.


Ceník ubytování Pension Centrum

Pension Centrum zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Špindlerův Mlýn.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Centrum

Pension Centrum recenze na ubytování ve Špindlerově Mlýně

Reference na ubytování Pension Centrum

Nabízí Pension Centrum kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Centrum na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Centrum můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Centrum z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Centrum

Adresa a kontakt na Pension Centrum
Špindlerův Mlýn 169
54351 Špindlerův Mlýn


ev.č.14521 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Centrum a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Centrum nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Centrum je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-spindleruv-mlyn/pension-centrum">Pension Centrum je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Centrum je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě