Penzion Dana Benecko

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Dana Benecko

Benecko 194, Benecko
penziony a ubytování Benecko
Foto Penzion Dana Benecko

Nekuřácký penzion Dana vám poskytne příjemné prostředí, profesionální přístup a vyhlášenou kuchyni. Zaujmout může především vynikající polohou, která Vás určitě okouzlí. Penzion leží stranou od centra, takže pro ty, co hledají odpočinek je ideálním řešením. Užijete si zde dostatek klidu v čistém horském prostředí a můžete si vychutnat nádherné výhledy na hřebeny Krkonoš.

Na jaře, v létě a na podzim je v okolí spousta možností, jak strávit dovolenou - jsou to například krkonošské turistické trasy nebo cyklotrasy. . Pro rodiny s dětmi je v okolí spousta možností využití volného času. Podzim na horách svou pestrostí barev je ideálním časem pro sběr hub na čerstvém vzduchu.

V letní sezoně je k dispozici dětské hřiště s trampolínou, houpačkou, skluzavkou a pískovištěm, ale také ohniště.

Zimní období na Benecku je především o lyžování, výletech na běžkách, sáňkování a zimních radovánkách s dětmi. V těsné blízkosti penzionu je možnost sáňkování, bobování a stavění sněhuláků. Obec je položena ve výšce 800m n. M. , a tím je téměř každý rok zaručen dostatek přírodního sněhu. Areál Benecko je ideální pro malé děti, protože jsou k tomu přizpůsobeny vleky a jsou zde i tři dětské lyžařské školičky. Když už by děti lyžování moc nebavilo, je možnost využít snowtubing, který je mezi dětmi velice oblíbený. Za hezkého počasí stojí za vidění rozhledna Žalý, ke které vede cesta a je možné po ní sjet i na sáňkách.

V penzionu je pak možné si objednat i saunu (nutné nahlásit obsluze hodinu před nástupem), která je zpoplatněna 180, -Kč za hodinu. K dispozici je parkování u penzionu. Pro kuřáky je před penzionem připraven kuřácký koutek.

Nabízíme ubytování v 10 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Zdarma zapůjčíme i dětské postýlky. Součástí všech pokojů je sociální zařízení. V celém penzionu je k dispozici wifi. Dva pokoje mají také vanu, kterou rádi využívají rodiny s malými dětmi. Na čtyřech pokojích je k dispozici balkon. V přízemí penzionu jsou další čtyři pokoje, které spolu s restaurací a terasou nemají žádnou bariéru, v jednom pokoji je i bezbariérová koupelna. Tyto pokoje mají francouzské dveře, které vedou přímo na louku, takže si je oblíbili hosté s domácími mazlíčky.

Pokoje v penzionu

Nabízíme ubytování v 10 dvoulůžkových pokojích s možností 8 přistýlek. Zdarma je možné zapůjčit i dětské postýlky. 4 pokoje máme větší s předsíňkou, 6 normálních pokojů, velikost každého pokoje je cca 4×5 m, dva pokoje mají i vanu. 4 pokoje jsou v přízemí a 6 pokojů v patře (s balkonem).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Dana Benecko stravování

V penzionu je i restaurace, která slouží pouze našim hostům. Mimo doby snídaní (od 8:00 do 9:00 ) je restaurace otevřena od 15:00 do 22:30. Večeře podáváme od 18.00 do 19.00. Snídaně podáváme formou švédských stolů s bohatým výběrem snídaňových pokrmů. Večeře, které se skládají z předkrmu, hlavního jídla a dezertu, máme k výběru ze tří jídel. V baru, který se nachází v prostoru restaurace, máme pro hosty velký výběr nápojů, včetně koktejlů, vína, točené Plzně a více druhů kávy. Ke každé kávě od nás dostanete domácí moučník. V restauraci jsme připravili i malý dětský koutek, což určitě ocení rodiče, kteří si v klidu budou moci vychutnat kávu nebo nějaký drink.

Popis okolí penzionu, Benecko a Krkonoše

Na jaře, v létě a na podzim je v okolí spousta možností, jak strávit dovolenou- jsou to například krkonošské turistické trasy nebo cyklotrasy. . Pro rodiny s dětmi je v okolí spousta možností využití volného času. Podzim na horách svou pestrostí barev je ideálním časem pro sběr hub na čerstvém vzduchu. Zimní období na Benecku je především o lyžování, výletech na běžkách, sáňkování a zimních radovánkách s dětmi. V těsné blízkosti penzionu je možnost sáňkování, bobování a stavění sněhuláků. Obec je položena ve výšce 800m n. m. , a tím je téměř každý rok zaručen dostatek přírodního sněhu. Areál Benecko je ideální pro malé děti, protože jsou k tomu přizpůsobeny vleky a jsou zde i tři dětské lyžařské školičky. Když už by děti lyžování moc nebavilo, je možnost využít snowtubing, který je mezi dětmi velice oblíbený. Za hezkého počasí stojí za vidění rozhledna Žalý, ke které vede cesta a je možné po ní sjet i na sáňkách.

Řekne se Benecko, Krkonoše, ale kde Penzion Dana Benecko hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Dana Benecko 194 Benecko. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Z Jilemnice nebo z Vrchlabí cca 10km po sjízdných hlavních cestách.

Doplňující informace

Děti od 0 do 4, 99 let - 100 %
Děti od 5 do 11, 99 let - 50 %
Děti od 12 let na přistýlce 30% sleva
SLEVY na děti jsou platné od 2 plně platících osob na pokoji! !


Ceník ubytování Penzion Dana Benecko

Penzion Dana Benecko zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Benecko.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Dana Benecko

Penzion Dana Benecko recenze na ubytování v Benecku

Reference na ubytování Penzion Dana Benecko

Nabízí Penzion Dana Benecko kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Dana Benecko na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Dana Benecko můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Dana Benecko z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Dana Benecko

Adresa a kontakt na Penzion Dana Benecko
Benecko 194
51237 Benecko


ev.č.12556 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Dana Benecko a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Dana Benecko nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Dana Benecko je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-benecko/penzion-dana-benecko">Penzion Dana Benecko je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Dana Benecko je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Dvůr
  Penzion Dvůr Ubytování v nově vybudovaných podkrovních apartmánech na samotě v jižních Čechách. Ubytování ve dvou rozdílných částech jihočeského statku. Ubytování…
  penziony Hracholusky, ubytování od 1500 Kč
 • Penzion Raketa Bowling
  Penzion Raketa Bowling Penzion v Opavě, který nabízí útulné ubytování s klimatizací, televizí a WiFi připojením za slušnou cenu. Penzion je…
  penziony Opava, ubytování od 640 Kč
 • Penzion Jelenka Smržovka
  Penzion Jelenka Smržovka Penzion Jelenka leží v malebné vesničce Smržovka na upatí Jizerských hor mezi městy Tanvald a Jablonec nad Nisou. Penzion…
  penziony Smržovka, ubytování od 350 Kč v lokalitě Jizerské hory
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 281 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.