Residence Nabucco Špindlerův Mlýn

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Residence Nabucco

Bedřichov 61, Špindlerův Mlýn
penziony a ubytování Špindlerův Mlýn
Foto Residence Nabucco

Pension Nabucco je situována přímo v centru horského města Špindlerův Mlýn, které je oblíbeným turistickým místem s možností zimních i letních sportovních aktivit. Residence nabízí pohodlné a příjemné ubytování ve dvou 3 a 4 lůžkových pokojích.

Pension Nabucco leží u břehu řeky Labe poblíž Bílého mostu, který se stal symbolem Špindlerova Mlýna. Rezidence má k dispozici 11 dvoulůžkových pokojů. Některé pokoje lze dovybavit přistýlkou.

Součástí rezidence je stylová restaurace.

Svůj vůz zaparkujete přímo u domu nebo na veřejných místech ve městě.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí. Po předešlé domluvě za poplatek lze ubytovat i Vašeho domácího mazlíčka.

Pokoje se nachází ve 2. a 3. nadzemním patře budovy penzionu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Residence Nabucco stravování

Restaurace v penzionu nabízí výhradně italskou kuchyni v originálním provedení pod vedením italského šéfkuchaře. V ceně ubytování je již zahrnuta snídaně.

Popis okolí penzionu, Špindlerův Mlýn a Krkonoše

V okolí ubytovacího zařízení naleznete lyžařský areál Hromovka, který se nachází 300 metrů od ubytovacího zařízení a je propojený sjezdovou tratí s areálem Sv. Petr. Ve vzdálenosti cca 250m od penzionu se nachází zastávka skibusu, který v pravidelných intervalech objíždí celý Špindlerův Mlýn po dobu celé zimní sezony. Jen 10 minut jízdy autem naleznete sáňkařskou dráhu, která se v létě mění na dráhu koloběžkovou. Krkonošské muzeum ve Vrchlabí znázorňující život v Krkonoších, se nachází 15 km od penzionu. Místní autobusová zastávka je vzdálená 200 metrů. Aquapark, který je otevřený po celý rok a lanové centrum najdete necelý 1 km od Nabucca. Cyklistické a turistické trasy začínají v bezprostřední blízkosti objektu. Kola a skútry si lze zapůjčit několik set metrů od ubytovacího zařízení, kde můžete též nalézt kanceláře lyžařských škol a servisy lyží.

Řekne se Špindlerův Mlýn, Krkonoše, ale kde Residence Nabucco hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Nabucco Bedřichov 61 Špindlerův Mlýn. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion Nabucco se nachází v centru Špindlerova Mlýna, disponuje vlastním parkovištěm a dobrou dopravní dostupností v každém ročním období.

Stručný seznam služeb při ubytování

Residence Nabucco Špindlerův Mlýn Vám nabízí při pobytu následující služby: možnost vyprání prádla za poplatek 150 Kč, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště za poplatek 100 Kč, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, sekretářské služby za poplatek 190 Kč.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 1000 m od penzionu, zacvičit ve fitness 1000 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, namazat tága, billiard je 300 m od penzionu, nejbližší půjčovna lyží je 300 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Residence Nabucco poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Residence Nabucco nabízí: restaurace, bar, pivnice.


Ceník ubytování Residence Nabucco

Residence Nabucco zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Špindlerův Mlýn.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Residence Nabucco

Residence Nabucco recenze na ubytování ve Špindlerově Mlýně

Reference na ubytování Residence Nabucco

Nabízí Residence Nabucco kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Residence Nabucco na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Residence Nabucco můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Residence Nabucco z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Residence Nabucco

Adresa a kontakt na Residence Nabucco
Bedřichov 61
54351 Špindlerův Mlýn


ev.č.14529 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Residence Nabucco a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Residence Nabucco nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Residence Nabucco je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-spindleruv-mlyn/residence-nabucco">Residence Nabucco je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Residence Nabucco je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě