Penzion Skibikepec Pec pod Sněžkou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Skibikepec

Velká Úpa 196, Pec pod Sněžkou
penziony a ubytování Pec pod Sněžkou
Foto Penzion Skibikepec

Penzion Ski& Bike s kapacitou 47 míst se nachází cca 400 m od centra Pece, uprostřed krásné přírody s výhledem na Studniční horu. Vlastní parkoviště, lyžařské vleky v blízkosti.

Ubytování v Penzionu Ski& Bike je určeno pro příjemnou a klidnou dovolenou v Krkonoších, ubytování v našem penzionu je pro Vás ideálním řešením. Vyniká nejen svou cenovou dostupností, vybaveností, ale také výhodnou polohou na okraji Pece pod Sněžkou. Penzion je zařízen v klasickém stylu české horské chalupy, ale přesto má všechny prvky moderního stylu rekreace, který si současný návštěvník horských středisek přeje. Ubytování poskytujeme ve 2 až 5lůžkových pokojích s možností přistýlky. Prostorné pokoje jsou vhodné i pro ty nejmenší. Kapacita penzionu je 47 lůžek. V prvním patře můžete využít plně vybavenou kuchyň, jídelnu a společenskou místnost. Hosté mají též k dispozici lyžárnu.

Parkování je možné za 80 Kč/den (50 míst, tato cena platí pro ubytované hosty). Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje kromě apartmánu mají k dispozici sdílené koupelny. Koupelny jsou vybaveny toaletami a sprchovými kouty. Apartmán je vybaven vlastní kuchyňkou, koupelnou a televizí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Skibikepec stravování

Hosté mají k dispozici plně vybavenou společnou kuchyň v prvním patře.

Popis okolí penzionu, Pec pod Sněžkou a Krkonoše

V létě pěší i cyklo turistika, vlastní tenisový kurt (tenis, basketbal, volejbal, nohejbal, hokejbal, půjčovna raket). Grilování, borůvky, houby, opalování a procházky přírodou. V zimě lyžování všeho druhu, v místě je 9 lyžařských vleků a v okolí jsou tři lanové dráhy (k dispozici Ski areál Pec).

Řekne se Pec pod Sněžkou, Krkonoše, ale kde Penzion Skibikepec hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion SKIBIKEPEC Velká Úpa 196 Pec pod Sněžkou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusová zastávka se nachází 1000 m od penzionu, vlakové nádraží 13400 m.


Ceník ubytování Penzion Skibikepec

Penzion Skibikepec zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Pec pod Sněžkou.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Skibikepec

NULL

Penzion Skibikepec recenze na ubytování v Peci pod Sněžkou

Reference na ubytování Penzion Skibikepec

Nabízí Penzion Skibikepec kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Skibikepec na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Skibikepec můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Skibikepec z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Skibikepec

Adresa a kontakt na Penzion Skibikepec
Velká Úpa 196
54221 Pec pod Sněžkou


ev.č.14508 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Skibikepec a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Skibikepec nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Skibikepec je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-pec-pod-snezkou/penzion-skibikepec">Penzion Skibikepec je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Skibikepec je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě