Penzion Katka Horní Maršov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Katka Horní Maršov

Lipová 38, Horní Maršov
penziony a ubytování Horní Maršov
Foto Penzion Katka Horní Maršov
Rodinný pension KATKA nabízí ubytování ve třech rodinných pokojích (rodinný pokoj se skládá ze dvou propojených místností – ložnice, každá pro dvě osoby) a dvou dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprchový kout, WC) , televizí a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu. Celková kapacita je 16 lůžek. Příjemné posezení zajištěno v restauraci s možností celodenního stravování nebo polopenze. Rodinný pension KATKA nabízí ubytování ve třech rodinných pokojích (rodinný pokoj se skládá ze dvou propojených místností – ložnice, každá pro dvě osoby) a dvou dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprchový kout, WC) , televizí a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu. Celková kapacita je 16 lůžek. Příjemné posezení zajištěno v restauraci s možností celodenního stravování nebo polopenze. Děti do 2 let mají pobyt na penzionu bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprchový kout, WC) , televizí a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00 hod.

Penzion Katka Horní Maršov stravování

Domácí kuchyně s krkonošskými specialitami. Pivní bar penzionu KATKA nabízí široký výběr pivních moků. K pivu se nabízí tradiční pochutiny k pivu: nakládané zrající sýry, utopenci, tvarůžky, hermelín, pikantní klobásky. Když by vám bylo líto, že už musíte odejít, můžete si pro radost ještě koupit domů lahvové pivo z naší široké nabídky.

Popis okolí penzionu, Horní Maršov a Krkonoše

Region "Skiarena KRKONOŠE" vznikl spojením 6 lyžařských areálů východních Krkonoš, tj. Skiareálů Černá hora – Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa, Malá Úpa, Svoboda nad Úpou a lze jej považovat za jednu z největších oblastí České republiky, kde mohou lyžaři využít platnosti společné jízdenky (skipasu). V blízkém okolí se nachází známá lyžařská střediska Janské Lázně (kabinová lanovka a 8 vleků) a Pec pod Sněžkou (11 sjezdovek).
Do obou středisek vás zdarma doveze skibus.
Velká Úpa (lanovka na Portásky) – 5 km.
V létě ideální možnosti pro pěší výlety a cykloturistiku.
Houbařský a rybářský ráj.
Trutnov – Krkonošské muzeum – 16 km.
Zoo – Safari Dvůr Králové – 40 km
Bazén a koupaliště s tobogánem – Trutnov.

Řekne se Horní Maršov, Krkonoše, ale kde Penzion Katka Horní Maršov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion KATKA Lipová 38 Horní Maršov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu Příjezd po hlavní silnici Trutnov – Pec pod Sněžkou, v obci Horní Maršov před kostelem odbočka v pravo a po cca 150 m vjezd do brány penzionu.
Nejbližší vlakové zastávky: Svoboda nad Úpou 4 km, Mladé Buky 6 km, Žacléř 7 km.
Letiště: mezinárodní: Mnichovo Hradiště – Hoškovice 59 km, Pardubice 72 km, Copernicus 91 km
vnitrostátní: Vrchlabí 13 km, Dvůr Králové 27 km, Jaroměř 37 km
plocha pro sportovní létající zařízení (SLZ) : Trutnov 10 km, Jestřabí v Krkonoších 24 km, Miletín 30 km

Doplňující informace

Horní Maršov je malá vesnička ve velkých Krkonoších.
Pokud byste ji chtěli najít na mapě, zabloudíte prstíčkem do východních Čech a najdete město Trutnov, od něj se vydáte po žluté klikaté čárce, značící silnici, směrem k zelené barvě, která na mapě znamená oblast národního parku, dojedete před jeho hranice a právě tam ho najdete. Okolo ní se klikatí čisťounká řeka Úpa, která se o kousek dál vlévá a tím i mění v majestátné Labe. Co by kamenem dohodil tu leží dvě opravdu velká, v sezoně rušná, turistická centra. Jánské Lázně a Pec pod Sněžkou. To jistě ocení každý, ať vášnivý či náhodný turista, sportovec i nesportovec.
V okolí Maršova je kromě zmíněných Jánských Lázní a Pece pod Sněžkou především překrásná příroda. V blízkém okolí se nachází v zimním období nespočet tras na běžky, které se v létě mění na cyklistické stezky či na pěšinky pro procházku.
Tradice Horního Maršova
V Maršově se pořádá spousta zajímavých a oblíbených tradičních oslav a akcí. Během roku se zde vystřídá několik koncertů a poutí, oslavy masopustní, Den Země, vánoční pobejtek a spousta dalších, veřejností oblíbených akcí.
Zajímavá místa
Kdokoli, kdo se zajímá o historii, neměl by si nechat ujít návštěvu starého kostela. Okolo něho se rozprostírá malý hřbitůvek. Když už se tam vydá, měl by se alespoň na minutku zastavit u 400 let staré lípy. Za pozornost stojí i náměstí. Kromě obchůdku tu stojí kašna zakončená sochou Spravedlnosti a za ní současná radnice s místní knihovnou. Z náměstíčka je vidět na zámek s parkem. Stojí tu už od roku 1792 a nyní čeká na svého nového majitele. Snad to bude někdo, kdo ho bude mít rád a opět mu vnukne jeho starou zámeckou duši.
Aichelburg
Nechal ho vybudovat stejnojmenný kníže jako své letní sídlo. O jeho opravu se zasloužila a provozuje hradní společnost Aichelburg. Klíč od něho je v Informačním centru „Veselý výlet. “ Pro rodiče s dětmi je to oblíbený výletní cíl.
Tipy na výlety
Pokud máte volný den, mohli byste se podívat na Křížovou cestu. Tvoří ji několik zastavění s krásnými, pestrobarevnými obrázky. Dál můžete pokračovat Emminou cestou až do Dolní Malé Úpy. Nedaleko Horního Maršova se rozprostírá i národní park KRNAP. Každý spořádaný turista je zde vítán a může se pokochat krásou mnohde ještě nedotknuté přírody.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Katka Horní Maršov Horní Maršov Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště u penzionu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Katka Horní Maršov poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Katka Horní Maršov nabízí: restaurace, vinárna 100 m od penzionu, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 3000 m od penzionu, houbaření.


Ceník ubytování Penzion Katka Horní Maršov

Ubytování Horní Maršov
od 450 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Katka Horní Maršov

Penzion Katka Horní Maršov recenze na ubytování v Horním Maršově

Reference na ubytování Penzion Katka Horní Maršov

Nabízí Penzion Katka Horní Maršov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Katka Horní Maršov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Katka Horní Maršov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Katka Horní Maršov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Katka Horní Maršov

Adresa a kontakt na Penzion Katka Horní Maršov
Lipová 38
54226 Horní Maršov


ev.č.14517 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Katka Horní Maršov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Katka Horní Maršov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Katka Horní Maršov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-horni-marsov/penzion-katka-horni-marsov">Penzion Katka Horní Maršov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Katka Horní Maršov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 499 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.