Pension Luky Špindlerův Mlýn

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Luky

Bedřichov 131, Špindlerův Mlýn
penziony a ubytování Špindlerův Mlýn
Foto Pension Luky
Pension Luky si rezervujte online

Pension Luky nabízí své služby v Krkonoších od roku 1998. Jeho poloha přímo ve Špindlerově Mlýně, poblíž sjezdovek Medvědín a Svatý Petr, vybízí k návštěvě milovníky sjezdového lyžování, ale také běžkaře, kteří využijí přilehlé běžecké stopy v areálu Horní Mísečky.

Připraveny jsou pro Vás dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek a vícelůžkové apartmány s malými kuchyňskými kouty.

V ceně ubytování je snídaně, parkování jednoho vozu na pokoj, wi-fi připojení na internet, rekreační poplatky a při týdenním pobytu také sauna.

Pronájem garážového stání je rovněž k dispozici. Lyžárna je vybavena vysoušečem bot.

Pokoje v penzionu

Všechny jsou vybaveny WC, sprchou či vanou s fénem na vlasy, pokojovým trezorem, TV a satelitem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Luky stravování

Pro podávání snídaní a příjemné večerní posezení s občerstvením je pro Vás připravena útulná jídelna. V letních měsících můžete využít našeho posezení na zahrádce.

Popis okolí penzionu, Špindlerův Mlýn a Krkonoše

Letní a podzimní hosté spojují turistické vycházky s návštěvou zábavních podniků. Špindlerův Mlýn nabízí pro své návštěvníky řadu vyhledávaných atrakcí jako jsou např. sánkařská dráha, bobová dráha s celoročním provozem, aquapark a bazény, kryté a venkovní tenisové dvorce, squash, bowling...

Řekne se Špindlerův Mlýn , Krkonoše, ale kde Pension Luky hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Luky Bedřichov 131 Špindlerův Mlýn . Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Luky Špindlerův Mlýn Vám nabízí při pobytu následující služby: bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 500 m od penzionu, zapinkat stolní tenis 200 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 20 m od penzionu, automat na šipky, nejbližší půjčovna lyží je 20 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Luky poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Luky nabízí: restaurace 200 m od penzionu, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Pension Luky

Pension Luky recenze na ubytování ve Špindlerově Mlýně

Reference na ubytování Pension Luky

Nabízí Pension Luky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Luky na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Luky můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Luky z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13115 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Luky a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Luky nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Luky je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-spindleruv-mlyn/pension-luky">Pension Luky je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Luky je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Wendy
  Penzion Wendy Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánych různé velikosti. Ceny od 250, -Kč/os den (ve třípokojovém apartmánu obsazeném…
  penziony Jedovnice, ubytování od 690 Kč v lokalitě Moravský kras
 • Pension Lukas
  Pension Lukas - hledáte-li pěkné ubytování na úrovni v klidné vilové čtvrti nedaleko centra Karlových Varů, je…
  penziony Karlovy Vary, ubytování od 900 Kč
 • Penzion Hubertus
  Penzion Hubertus Rodinný penzion Hubertus je situován v klidném prostředí na břehu řeky Ohře, 3 km od centra Karlových Varů.…
  penziony Karlovy Vary, ubytování od 840 Kč v lokalitě Lázně
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 464 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.