Pension Moravěnka Špindlerův Mlýn

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Moravěnka

Svatý Petr 60, Špindlerův Mlýn
penziony a ubytování Špindlerův Mlýn
Foto Pension Moravěnka

Horský pension Moravěnka se nachází v údolí Svatý Petr v obci Špindlerův Mlýn. Jedná se o rodinný pension, který nabízí svým hostů klidnou dovolenou v horském prostředí. Od centra města je pension vzdálen cca 35 min. procházkové chůze. Nedaleko pensionu (cca 15min.) se nachází největší sportovní areál ve Špindlerově Mlýně - Svatý Petr, cca 300 metrů od pensionu je lyžařský areál Stoh, sportovní areál Medvědín je vzdálen cca 45 min. chůze. Celoročně můžete využít i skibus, jehož zastávka je 200 metrů od pensionu Moravěnka. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Rodinný pension Moravěnka Vás osloví svojí rodinnou atmosférou. Ideální ubytování pro rodiny. Díky své poloze v údolí Svatý Petr v obci Špindlerův Mlýn Vám může nabídnout klidné ubytování bez ruchu města a přitom pár minut chůze do centra dění. Pension byl minulý rok kompletně zrekonstruován. Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny soc. zařízením a TV se satalitním příjmem. Je zde možnost připojení k internetu. Kapacita pensionu je 10 pokojů, celkem tedy 32 lůžek. Kouření je v pensionu zakázáno. Přímo u pensionu je parkovište, které je přístupné celoročně. Cena parkovného je 50, - Kč / den. Vzhledem k náročnému terénu dojezd doporučujeme s vozem 4×4 nebo se sněhovými řetezy.

Pokoje v penzionu

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny soc. zařízením a TV se satalitním příjmem. Je zde možnost připojení k internetu. Kapacita pensionu je 10 pokojů, celkem tedy 32 lůžek. Kouření je v pensionu zakázáno.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Moravěnka stravování

Hostům pensionu je k dispozici snídárna a restaurace. Snídaně jsou podávány bufetovou formou. Jídelní lístek nabízí domácí kuchyni, vč. domácích koláčů, buchet apod.

Řekne se Špindlerův Mlýn, Krkonoše, ale kde Pension Moravěnka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Moravěnka Svatý Petr 60 Špindlerův Mlýn. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Od centra města je pension vzdálen cca 35 min. procházkové chůze. Nedaleko pensionu (cca 15 min.) se nachází největší sportovní areál ve Špindlerově Mlýně - Svatý Petr, cca 300 metrů od pensionu je lyžařský areál Stoh, sportovní areál Medvědín je vzdálen cca 45 min. chůze. Celoročně můžete využít i skibus, jehož zastávka je 200 metrů od pensionu Moravěnka.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Moravěnka Špindlerův Mlýn Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 20 osob, TV místnost, informační služba, zdravotní středisko 1000 m od penzionu, možnost vyprání prádla, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště za poplatek 50 Kč, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, úschovna jízdních kol, směnárna v penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Moravěnka poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Moravěnka nabízí: restaurace, bar, kavárna, zahrádka, pivnice.


Ceník ubytování Pension Moravěnka

Pension Moravěnka zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Špindlerův Mlýn.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Moravěnka

Pension Moravěnka recenze na ubytování ve Špindlerově Mlýně

Reference na ubytování Pension Moravěnka

Nabízí Pension Moravěnka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Moravěnka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Moravěnka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Moravěnka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Moravěnka

Adresa a kontakt na Pension Moravěnka
Svatý Petr 60
54351 Špindlerův Mlýn


ev.č.14528 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Moravěnka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Moravěnka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Moravěnka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-spindleruv-mlyn/pension-moravenka">Pension Moravěnka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Moravěnka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě