Pension Pohoda Špindlerův Mlýn

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Pohoda

Špindlerův Mlýn 231, Špindlerův Mlýn
penziony a ubytování Špindlerův Mlýn
Foto Pension Pohoda

Pension Pohoda poskytuje kvalitní ubytování ve Špindlerově Mlýně. Pension se nachází v jednom z nejkrásnějších údolí Krkonoš - údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Kapacita pensionu je 7 pokojů. Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích, u některých s možností přistýlky. Vybavení pokojů: Sprcha + WC, TV SAT a WiFi free.

Pension Pohoda poskytuje kvalitní ubytování ve Špindlerově Mlýně. Pension se nachází v jednom z nejkrásnějších údolí Krkonoš - údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Kapacita pensionu je 7 pokojů. Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích, u některých s možností přistýlky.

Z pokojů je krásný výhled na Luční horu, Kozí hřbety nebo Ski areál Svatý Petr. Pro relaxaci je možno využít saunu a ke slunění velkou terasu.

K dispozici je vlastního parkoviště zdarma přímo u pensionu.

V blízkosti jsou sjezdovky "Stoh" a "Ski areál Svatý Petr" s výbornými lyžařskými podmínkami, kam Vás dopraví Skibus (zdarma). Zastávka skibusu je přímo u našeho Pensionu.

Pokoje v penzionu

Vybavení pokojů: Sprcha + WC, TV SAT a WiFi free.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Pohoda stravování

Snídaně jsou podávány formou švédského stolu ve stylové jídelně, která je využívána i pro večerní posezení včetně občerstvení

Řekne se Špindlerův Mlýn, Krkonoše, ale kde Pension Pohoda hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Pohoda Špindlerův Mlýn 231 Špindlerův Mlýn. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Pension Pohoda

Pension Pohoda zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Špindlerův Mlýn.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Pohoda

Pension Pohoda recenze na ubytování ve Špindlerově Mlýně

Reference na ubytování Pension Pohoda

Nabízí Pension Pohoda kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Pohoda na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Pohoda můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Pohoda z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Pohoda

Adresa a kontakt na Pension Pohoda
Špindlerův Mlýn 231
54351 Špindlerův Mlýn


ev.č.15026 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Pohoda a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Pohoda nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Pohoda je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-spindleruv-mlyn/pension-pohoda">Pension Pohoda je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Pohoda je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě