Penzion Liberecká bouda Dolní Dvůr

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Liberecká bouda

Dolní Dvůr 123, Dolní Dvůr
penziony a ubytování Dolní Dvůr
Foto Penzion Liberecká bouda

Lyžování a relaxace v srdci Krkonoš za super ceny Nově postavený horský penzion s vnitřním bazénem v srdci Krkonoš se nachází přímo u horní stanice SKI AREÁLU Luisino údolí Dolní Dvůr.

Nově postavený horský penzion s vnitřním bazénem v srdci Krkonoš se nachází přímo u horní stanice SKI AREÁLU Luisino údolí Dolní Dvůr. Liberecká bouda je zasazena do krásné nedotčené přírody centrálních Krkonoš v nadmořské výšce 860m n. m. V penzionu naleznete relaxaci a sportovní vyžití pro všechny věkové skupiny.

Pokoje v penzionu

Ubytovací turnusy jsou od neděle do neděle. Jiné požadavky možno dojednat dle volné kapacity. Ubytovací kapacita je 37 lůžek, 8 přistýlek a 12 lůžek na pokoji v podkroví. Pokoje jsou 3×2 lůžka + 1 přistýlka, 5×3 lůžka, 4×4 lůžka + 1 přistýlka, a společný pokoj 13 lůžek - ubytovna.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Liberecká bouda stravování

Stravování v restauraci formou polopenze. Snídaně švédské stoly, večeře hotová jídla, dezert. Na oběd možnost využít venkovní občerstvení a za nepříznivého počasí restauraci. V restauraci nabízíme dobré pozesení ve stylovém prostředí s krben, točená piva, nápoje a výbornou domácí kuchyni.

Popis okolí penzionu, Dolní Dvůr a Krkonoše

Penzion umístěn nad romantickým údolím Luisina údolí s výhledem na Černou horu.

Řekne se Dolní Dvůr, Krkonoše, ale kde Penzion Liberecká bouda hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Liberecká Bouda Dolní Dvůr 123 Dolní Dvůr. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Vlakem do Vrchlabí. Pak busem do Dolního Dvora. Automobilem v letním období k penzionu. V zimním období pod kopec. odtud pěšky 500m. Zavazadla jsou klientům vyvezeny.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Liberecká bouda Dolní Dvůr Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 35 osob, TV místnost, přednáškový sál, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 120 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 10 m od penzionu, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 1000 m od penzionu, půjčovna sportovního vybavení je, automat na šipky, nejbližší půjčovna lyží je 10 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Liberecká bouda poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Liberecká bouda nabízí: restaurace, bar, kavárna, zahrádka, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, lázně - wellness, whirlpool, vyhlídkové lety, masáže.


Ceník ubytování Penzion Liberecká bouda

Penzion Liberecká bouda zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Dolní Dvůr.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Liberecká bouda

Penzion Liberecká bouda recenze na ubytování v Dolním Dvoře

Reference na ubytování Penzion Liberecká bouda

Nabízí Penzion Liberecká bouda kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Liberecká bouda na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Liberecká bouda můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Liberecká bouda z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Liberecká bouda

Adresa a kontakt na Penzion Liberecká bouda
Dolní Dvůr 123
54342 Dolní Dvůr


ev.č.14710 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Liberecká bouda a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Liberecká bouda nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Liberecká bouda je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-dolni-dvur/penzion-liberecka-bouda">Penzion Liberecká bouda je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Liberecká bouda je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě