Penzion Vlaďka Branná

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Vlaďka

Foto Penzion Vlaďka

Chatka se nachází v obci Branná.

Jedná se o nově postavený objekt / chatka / o dvou apartmánech: apartmán 1: 2 ložnice v patře po 2 a 3 lůžkách, v přízemí místnost s krbem + možnost zapůjčení přomtopu (poplatek za el.), TV, rozkládací gauč, rohová lavice, kuchyňka (rychlovarná konvice, mikrovlnka, dvouplotýnkový vařič) a vlastní WC se sprchový koutem (max 7osob) apartmán 2: 2 ložnice v patře po 2 a 3 lůžkách, v přízemí místnost s krbem, TV, rozkládací gauč, rohová lavice, kuchyňka a vlastní WC se sprchový koutem (max 7osob)

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Branná, Jeseníky, ale kde Penzion Vlaďka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Vlaďka Branná 21 Branná. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Pes po domluvě (možnost umístit venku) cca 200, -Kč/týden - cena dohodou dle plemena. - majitel nepožaduje vratnou auci - možnost venkovního posezení (gril, ohniště, nábytek) - pozemek je oplocen - obchod 300m - resturace v penzionu - možnost rybaření (pstruhová řeka) - hradí se navíc spotřeba el. energie / 4, - Kč za kwH / - osoby nad kapacitu na dotaz Vhodné pro turistiku Kuchyňka na pokoji 4 - čtyřlůžkový pokoj

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Vlaďka Branná Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme v penzionu, parkoviště u penzionu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek).

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Vlaďka nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, rybolov.


Ceník ubytování Penzion Vlaďka

Ubytování Branná
od 550 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Penzion Vlaďka

Penzion Vlaďka recenze na ubytování v Branné

Reference na ubytování Penzion Vlaďka

Nabízí Penzion Vlaďka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Vlaďka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Vlaďka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Vlaďka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Vlaďka

Adresa a kontakt na Penzion Vlaďka
Branná 21
78825 Branná


ev.č.14723 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jeseníky

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Vlaďka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Vlaďka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Vlaďka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-branna/penzion-vladka">Penzion Vlaďka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Vlaďka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Dáša
  Pension Dáša Nabízíme Vám ubytování v rodinném pensionu, který se nachází v blízkosti historického censtra města Tábora, kousek od autobusového…
  penziony Tábor, ubytování od 700 Kč
 • Penzion Červeňák
  Penzion Červeňák Rodinný penzion v obci Polnička u Žďáru nad Sázavou. Stylově zařízený penzion s 21 lůžky včetně rodinných apartmánů s kuchyňkou.…
  penziony Polnička, ubytování od 400 Kč v lokalitě Vysočina
 • Horská chata Aninka
  Horská chata Aninka Horská chata Aninka Apartmány pro 4 – 5 osob s vlastním WC a sprchou, kuchyňkou, internetem a televizí…
  penziony Jáchymov, ubytování od 1320 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě