Penzion Kovárna Lipová-lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Kovárna

Horní Lipová 173/36, Lipová-lázně
penziony a ubytování Lipová-lázně
Foto Penzion Kovárna
Penzion vznikl renovací objektu bývalé kovárny postavené v 18. století. Při přestavbě objektu byla snaha o maximální zachování původní architektury s vytvořením podmínek pro pohodlnou a příjemnou dovolenou po celé roční období. Penzion nabízí 7 pokojů o celkové kapacitě 15 lůžek. Každý pokoj má vlastní soc. zařízení a televizi. 2 pokoje v podkroví s 13 lůžky (1/6 a 1/7) se soc. zařízením na patře. V penzionu je dále vinárna, salónek, venkovní posezení s krbem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00 hod.

Popis okolí penzionu, Lipová – lázně a Jeseníky

K objektu patří vlastní vlek (délka 200m) , který je přímo nad penzionem, parkoviště s kapacitou až 12 osobních automobilů. Vhodné pro rodiny s dětmi. Úschovna lyží a sušárna v objektu.

Řekne se Lipová – lázně, Jeseníky, ale kde Penzion Kovárna hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Kovárna Horní Lipová 173/36 Lipová – lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Okolí je vhodné pro turistiku, cykloturistiku a v zimě využití běžkařských tratí. Blízkost zimních středisek Miroslav, Ramzová, Petříkov. Pes povolen po dohodě, mimo prázdniny za cenu 80 Kč. Nižší cena je za ubytováni v pokoji v podkroví se soc. zařízením na patře.Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji 7 a  – pokoj s více jak šesti lůžky 6 – šestilůžkový pokoj 3 – třílůžkový pokoj 2 – dvoulůžkový pokoj 1 – jednolůžkový pokoj

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Kovárna Lipová-lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme v penzionu, parkoviště u penzionu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek).

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Kovárna nabízí: vinárna.


Ceník ubytování Penzion Kovárna

Penzion Kovárna zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Lipová-lázně.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Kovárna

Penzion Kovárna recenze na ubytování v Lipové-lázních

Reference na ubytování Penzion Kovárna

Nabízí Penzion Kovárna kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Kovárna na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Kovárna můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Kovárna z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Kovárna

Adresa a kontakt na Penzion Kovárna
Horní Lipová 173/36
79063 Lipová-lázně


ev.č.14646 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jeseníky

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Kovárna a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Kovárna nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Kovárna je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-lipova-lazne/penzion-kovarna">Penzion Kovárna je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Kovárna je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě