Moravská bouda Špindlerův Mlýn

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Moravská bouda

Špindlerův Mlýn 90, Špindlerův Mlýn
penziony a ubytování Špindlerův Mlýn
Foto Moravská bouda
Moravská bouda si rezervujte online

Horský hotel leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané „Sedmidolí“, v nadmořské výšce 1220m n. m. . Má celoroční provoz.

Na chatě je celkem 14 pokojů, ve kterých je celkem 52 lůžek. Nabízíme také turistické ubytování ve dvou noclehárnách.

Pro hosty hotelu poskytujeme bezdrátové internetové připojení WiFi zdarma. Signál vysílačů pokrývá celou Moravskou boudu, včetně restaurace a školících místností.

Po náročném dni plném sportovního vyžití, je možné navštívit saunu, která je vzdálená 70m od Moravské boudy. Našim hostům je také k dispozici antukové hřiště, které je od Moravské boudy vzdálené cca 200m.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, televizorem, sprchovým koutem s umyvadlem. Toalety jsou společné na patře. Možnost zapůjčení dětské postýlky bez příplatku.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Moravská bouda stravování

Kapacita restaurace je 60 míst k sezení + 20 míst k sezení v salónku. V případě hezkého počasí nabízíme též možnost stravování na terase se 40-ti místy.

Popis okolí penzionu, Špindlerův Mlýn a Krkonoše

V zimním období je díky své nadmořské výšce Moravská bouda jistotou, že u nás najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty.

Jeden vlek je 300m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek „Davidovky“ je 1. 200m dlouhý. Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu. V letním období jsme díky naší poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších.

Řekne se Špindlerův Mlýn, Krkonoše, ale kde Moravská bouda hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Moravská bouda Špindlerův Mlýn 90 Špindlerův Mlýn. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

V letním období parkování možné přímo u chaty, v zimním období parkování zajištěné cca 2km od chaty a doparva na chatu je zajištěna rolbou nebo skútrem.

Doplňující informace

Parkován (v zimě) í: nejbližší parkoviště je cca 2 km daleko, odvoz zavazadel zajištěno, doprava osob po domluvě. Parkování v zimním období za příplatek 50, -/noc nebo 200, -/týden. V létě možné parkování i u chaty

Příplatek za jednu noc 100, -Kč

Stručný seznam služeb při ubytování

Moravská bouda Špindlerův Mlýn Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště za poplatek 30 Kč, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 6000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 100 m od penzionu, nejbližší půjčovna lyží je 1000 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Moravská bouda poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Moravská bouda nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 70 m od penzionu, dětské hřiště, vyhlídkové lety.


Fotogalerie ubytování Moravská bouda

Moravská bouda recenze na ubytování ve Špindlerově Mlýně

Reference na ubytování Moravská bouda

Nabízí Moravská bouda kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Moravská bouda na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Moravská bouda můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Moravská bouda z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14531 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Moravská bouda a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Moravská bouda nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Moravská bouda je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-spindleruv-mlyn/moravska-bouda">Moravská bouda je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Moravská bouda je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 139 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.