Villa Eva Mariánské Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Villa Eva

Anglická 299, Mariánské Lázně
penziony a ubytování Mariánské Lázně
Foto Villa Eva
Villa Eva je umístěn v klidném prostředí Mariánských Lázní, v těsné blízkosti krásných lázeňských parků jen 10 minut chůze od hlavní lázeňské kolonády.
Ubytování – hotel disponuje prostornými jedno – , dvou – a třílůžkovými pokoji. Celková kapacita hotelu je 31 lůžek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem či vanou, WC, WLAN (WIFI) a televizí se satelitními programy. Gastronomické služby – snídaně formou bufetu . V bezprostřední blízkosti se nachází možnost wellnessu.  Ostatní služby hotelu – v těsném sousedství hotelu leží tenisový areál TCF Purum Mariánské Lázně, kde jsme schopni pro naše hotelové hosty zajistit volný kurt se sparingpartnerem nebo trenérem. Informace o výletech po Mariánských Lázních a do okolí, kulturních a společenských akcích organizovaných mimo hotel se dozvíte z informačních letáků na recepci hotelu. Parkování – v areálu hotelu Villa Eva jsou k dispozici čtyři parkovací místa (možné objednat) , dále je možné parkovat na silnici přímo před naším hotelem. Obě varianty parkování jsou bezplatné.

Pokoje v penzionu

Ubytování –  Villa Eva  disponuje prostornými jedno – , dvou – a třílůžkovými pokoji. Celková kapacita  je 31 lůžek.  Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem či vanou, WC, WLAN (WIFI)  a televizí se satelitními programy.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00 hod.

Villa Eva stravování

Gastronomické služby – v hotelu je k dispozici Caffé – Restaurant a letní terasa.

Řekne se Mariánské Lázně, Západočeské lázně, ale kde Villa Eva hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Villa Eva Anglická 299 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Villa Eva Mariánské Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 40 m od penzionu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 3000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Villa Eva poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Villa Eva nabízí: restaurace, kavárna, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: kino 600 m od penzionu, divadlo 1000 m od penzionu, kasíno 50 m od penzionu, lázně - wellness 40 m od penzionu, masáže 40 m od penzionu.


Ceník ubytování Villa Eva

Ubytování Mariánské Lázně
od 895 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Villa Eva

Villa Eva recenze na ubytování v Mariánských Lázních

1 Reference, komentáře

Reference na ubytování Villa Eva

Nabízí Villa Eva kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Villa Eva na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Villa Eva můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Villa Eva z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Villa Eva

Adresa a kontakt na Villa Eva
Anglická 299
35301 Mariánské Lázně


ev.č.14640 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Villa Eva a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Villa Eva nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Villa Eva je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-marianske-lazne/villa-eva">Villa Eva je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Villa Eva je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě