Penzion Villa Meteor Mariánské Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Villa Meteor

Pod Krakonošem 584, Mariánské Lázně
penziony a ubytování Mariánské Lázně
Foto Penzion Villa Meteor
Penzion Villa Meteor si rezervujte online

Villa Meteor se nachází v Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les v samém srdci rekreačního areálu.
Villa Meteor disponuje čtyřmi dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky (každý pokoj je vybaven sprchou, WC a televizí) a jedním plně vybaveným čtyřlůžkovým rodinným apartmánem (kuchyňka, hygienické zázemí, TV), rovněž s možností doplnění dalšího lůžka. Parkování pod přístřeškem na pozemku penzionu.
Samozřejmostí je možnost využití lázeňských procedur či samostatné pitné kúry a bohaté kulturní nabídky v samotných Mariánských Lázních.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 18:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Mariánské Lázně, Západočeské lázně, ale kde Penzion Villa Meteor hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Villa Meteor Pod Krakonošem 584 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Jedinečná poloha Villy Meteor v tichém a klidném prostředí uprostřed nedotčené přírody a současně snadná dostupnost lázeňského centra města Mariánské lázně (městským autobusem, kabinovou lanovkou nebo pěší, cca 20 minutovou procházkou) se staly základním kamenem mnohaleté tradice rekreačních pobytů, které jsou velmi žádané a vyhledávané.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Villa Meteor Mariánské Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: možnost vyprání prádla, domácí mazlíčky ubytujeme v penzionu, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), uklidnit se při minigolfu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Villa Meteor poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, spa & wellness.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Villa Meteor nabízí: restaurace, kavárna, zahrádka, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Penzion Villa Meteor

Penzion Villa Meteor recenze na ubytování v Mariánských Lázních

Reference na ubytování Penzion Villa Meteor

Nabízí Penzion Villa Meteor kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Villa Meteor na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Villa Meteor můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Villa Meteor z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10956 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Villa Meteor a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Villa Meteor nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Villa Meteor je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-marianske-lazne/penzion-villa-meteor">Penzion Villa Meteor je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Villa Meteor je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Na 15. poledníku
  Na 15. poledníku Nabízíme Vám ubytování v penzionu Na 15. poledníku, který se nachází přímo v historickém jádru měta Jindřichův Hradec.…
  penziony Jindřichův Hradec, ubytování od 720 Kč
 • Penzion Ponědraž
  Penzion Ponědraž Nově ve vyšším standartu zrekonstruovaná původní zemědělská usedlost v malebné jihočeské vesničce Ponědraž, která leží na břehu stejnojmenného…
  penziony Ponědraž, ubytování od 2700 Kč
 • Penzion Eden
  Penzion Eden Penzion Eden se nachází v klidné části Karlových Varů, v těsné blízkosti lázeňských lesů, 3 zastávky autobusem…
  penziony Karlovy Vary, ubytování od 900 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě