Penzion Edinburgh Mariánské Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Edinburgh

Ruská 310/56, Mariánské Lázně
penziony a ubytování Mariánské Lázně
Foto Penzion Edinburgh
Penzion Edinburgh si rezervujte online

Pension Edinburgh leží přímo v centru známého lázeňského města Mariánské Lázně uprostřed lesů a udržovaných parků a nabízí ubytování v 6 plně vybavených pokojích.

Pension byl zrekonstruován do své původní podoby tak, jak byl na začátku minulého století postaven, při zachování všech původních stavebních prvků, jako např. velké a prostorné masivní dveře, vysoké stropy, prostorné a dominantní schodiště s litinovým zábradlím, dekorativní doplňky schodiště z pravého broušeného kamene, dřevěné leštěné podlahy, špaletová dřevěná okna s mosaznými doplňky, ručně kované kliky, mozaiková původní dlažba na chodbách a další.

Hosté mají kdykoliv k dispozici telefon a zdarma k použití internet. Zajišťován je i transport po městě a na přání dovoz i odvoz na letiště i jinam po celé ČR dle přání hostů.

Parkování je zajištěno na vlastním pozemku a po celou noc je parkoviště osvětleno.

V letním období jsou k dispozici dvě terasy, z čehož jedna je určena převážně pro hosty penzionu a podávají se na ní snídaně.

V penzionu jsou k dispozici mapy a veškeré potřebné informace, týkající se jak přímo Mariánských Lázní, tak i okolí. Přímo v penzionu je půjčovna horských kol a k dispozici jsou taktéž mapy s vyznačenými cyklostezkami.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje jsou standardně vybaveny TV s digitálním sat. příjmem, sprchami s vodní masáží, pokojovým trezorem, termostaty pro regulaci teploty, župany a minibarem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion Edinburgh stravování

SCOTTISH PUB je umístěn přímo v pensionu a je otevřen od 16 hod do pozdních večerních hodin. Je zde k dostání největší výběr alkoholických i nealkoholických nápojů v Mariánských Lázních včetně šedesáti druhů whisky.

Řekne se Mariánské Lázně, ale kde Penzion Edinburgh hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Edinburgh Ruská 310/56 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Edinburgh Mariánské Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, bezpečnostní schránka na pokoji, parkoviště u penzionu, internet, hotelový transport.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete nemusíte vozit kola, půjčovna kol je.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Edinburgh nabízí: bar.


Fotogalerie ubytování Penzion Edinburgh

Penzion Edinburgh recenze na ubytování v Mariánských Lázních

Reference na ubytování Penzion Edinburgh

Nabízí Penzion Edinburgh kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Edinburgh na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Edinburgh můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Edinburgh z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10957 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Edinburgh a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Edinburgh nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Edinburgh je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-marianske-lazne/penzion-edinburgh">Penzion Edinburgh je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Edinburgh je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě