Penzion Villa Máj Mariánské Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Villa Máj

třída Vítězství 34/27, Mariánské Lázně
penziony a ubytování Mariánské Lázně
Foto Penzion Villa Máj
Penzion Villa Máj si rezervujte online

Penzion villa Máj poskytuje ubytování v klidné části Mariánských Lázní ve dvojlůžkových a třílůžkových velkých pohodlných pokojích s vlastním hygienickým zázemím.

Pokoje jsou vybaveny, kuchyňkou, ledničkou, TV+Sat a připojením k internetu.

Krásná zahrada s posezením na terase a zahradní gril k dispozici. Zastávka Městské hromadné dopravy jen 10m od penzionu, les - 50 m a koupaliště Lido - 500m. Možnost klasických masáží přímo na pokoji penzionu a stravování 150-200m od penzionu Villa Máj v restauraci hotelu Pelikán s vynikající českou kuchyní za velice příjemné ceny. Snídani se podávají přímo v penzionu s donáškou před pokoj. Čas snídaně si určujete dle potřeby.

Parkování na zastřešeném a oploceném parkovišti přímo před penzionem Villa Máj.

Penzion je nekuřácký.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Mariánské Lázně, ale kde Penzion Villa Máj hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion villa Máj TŘÍDA VÍTĚZSTVÍ 34 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Villa Máj

Penzion Villa Máj recenze na ubytování v Mariánských Lázních

Reference na ubytování Penzion Villa Máj

Nabízí Penzion Villa Máj kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Villa Máj na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Villa Máj můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Villa Máj z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10960 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Villa Máj a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Villa Máj nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Villa Máj je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-marianske-lazne/penzion-villa-maj">Penzion Villa Máj je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Villa Máj je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě